Як Створити Біткоін Гаманець Online за 10 секунд?

Наявність Біткоін Гаманця – обов’язкова умова для роботи з криптовалюта. Оскільки цифрові активи існують тільки в електронній формі і не можуть трансформуватися в матеріальне, їх зберігання ускладнюється. Так, адреса гаманця стане вашими реквізитами.

 

Типів сховищ досить багато: це і паперові варіанти, і апаратні моделі, і комп’ютерні програми.

Чому важливо вибирати перевірені Біткоін Гаманці?

 

За останню пару років криптовалюта отримали відносно широке поширення: в січні 2018 року, коли Bitcoin піднявся в ціні до максимальних значень: одна монета коштувала близько $ 20 000. Великі обсяги капіталізації почали залучати хакерів і шахраїв.

 

Повернути вкрадені біткоіни неможливо. Тому і початківцям, і великим інвесторам рекомендується відповідально підходити до вибору способу зберігання коштів.

 

Online біткоін гаманці – це швидко, просто і зручно. Вам не потрібно встановлювати на комп’ютер спеціальне програмне забезпечення і завантажувати весь блокчейн. BitcoinUkr.org – хороший приклад безкоштовного, надійного сервісу для зберігання біткоіни.

 

 

Як створити Біткоін Гаманець за 10 секунд?

Для того, щоб почати працювати з цим гаманцем, потрібно перейти за посиланням: https://bitcoinukr.org На сайті немає ніякої зайвої інформації: тільки невелика інструкція по створенню аккаунта.

 

Кроки для швидкого створення гаманця:

 

  1. Заповніть типове поле реєстрації – email і пароль від десяти символів на латиниці. Розробники вважали за краще дотримуватися основного принципу криптовалюта в цілому і залишати користувачам право на анонімність;

 

  1. Вкажіть додаткові настройки у вкладці. Вони виставлені за замовчуванням, але за бажанням галочки можна зняти.

 

Розбираємося з інтерфейсом. В акаунті буде кілька вкладок: з QR-кодом, ключами і опціями купити, продати і відправити. Історія тут відображає кількість і основні показники проведених транзакцій, в розділі ключі – публічний і приватний адреси, в розділі “відправити” – поля для введення адреси іншого гаманця і суми переказу.

 

Процес реєстрації займає не більше 10 секунд, і в цьому полягає одна з основних переваг гаманця. Він пропонує базові функції і працює тільки з однією криптовалюта – Bitcoin.

 

Цей bitcoin-гаманець online відмінно підходить для початківців, які не дуже добре розбираються в технічних нюансах.

Як користуватися Bitcoin гаманцем?

 

Кілька особливостей використання біткоіни-гаманця:

 

Переклад між різними гаманцями. Підходить для оплати товарів і послуг, донатів і пожертвувань в криптовалюта, обміну валют між користувачами. Для того, щоб здійснити переклад, вам потрібен публічний ключ гаманця, на який зараховуватимуться кошти. Вводите в поле його і потрібну суму;

 

Купівля. Для покупки потрібно вибрати відповідний сервіс – найчастіше це online-обмінник. Після реєстрації переведіть на адресу обмінника обумовлену суму і вкажіть публічний ключ свого гаманця;

 

Висновок. Актуальна проблема для інвесторів – на криптовалюта досі можна купити далеко не все і не везде. Виводіть можна через ті ж обмінники або біржі за аналогічною процедурою: ви переводите на рахунок майданчика кілька біткоін, а за вказаними реквізитами приходить відповідна сума в рублях або доларах . Враховуйте комісію;

 

Обмін на інші криптовалюта. Проводиться за аналогією з покупкою біткоіни на тих же майданчиках. Найбільше можливостей для обміну на біржах криптовалюта.

 

 

Запобіжні заходи

Ми вже згадали про те, що гроші, вкрадені з bitcoin гаманця, неможливо повернути. У світлі цієї особливості важливо зайвий раз ознайомитися із запобіжними засобами.

 

Ніколи і нікому не показуйте приватний ключ від гаманця. Це базове правило, про який новоспечений інвестор повинен дізнатися в першу чергу. Приватний ключ = доступ до ваших грошей: якщо він потрапить до чужих рук, з капіталом можна попрощатися.

 

Сім разів перевір, один раз відріж. При покупці кріповалюти переконайтеся в тому, що вказали адресу свого гаманця правильно.

 

Не зберігайте великі суми занадто довго. Криптовалюта краще періодично виводити: навіть найнадійніший сервіс не може надати 100% -ву гарантію від злому. Звичайно, в таких випадках збиток зазвичай відшкодовують, але приємного все одно мало.

 

Робіть резервні копії. Так ви зможете відновити інформацію в критичній ситуації. У BitcoinUkr.org же в цьому немає необхідності, але ви повинні добре запам’ятати пошту і пароль від аккаунта – розробники не зберігають ці дані і не зможуть відновити доступ до гаманця при їх втраті.

 

 

Переваги

У чому полягають основні переваги гаманця BitcoinUkr:

 

Простота і швидкість створення. Ввівши базову інформацію про себе, ви можете створити гаманець буквально за 10 секунд – його навіть не потрібно активувати через пошту;

 

Анонімність. Розробники не запитують персональну інформацію про користувача і не зберігають той невеликий обсяг даних, що ви надаєте при реєстрації;

 

Функціональність. Через гаманець можна не тільки відправляти монети, але і проводити операції купівлі-продажу;

 

Не потрібно завантажувати. BitcoinUkr.org не вимагає завантаження та установки ПО і функціонує в онлайн-середовищі;

 

Безпека. Жоден гаманець не дає стовідсоткової гарантії від ризиків злому, але в цьому сховищі розробники зробили все, щоб максимально підвищити показник безпеки.

 

Чи не ускладнюйте собі життя – користуйтеся сервісами, які вимагають мінімального втручання.

Підпишись на нас в Telegram, щоб отримувати більше свіжих новин!