Як і де використовуються паперові пакети з ручками

Тренд на екологічність пакувальних матеріалів продовжує набирати оберти. В останні роки все більше компаній та брендів перетворюються на соціально відповідальний бізнес. І одним із пунктів такого перетворення є відмова від класичних пакетів із поліетилену.

Сьогодні паперові пакети з ручками показали себе як зручний та екологічний аналог, який відрізняється приємною текстурою та дійсно стильним дизайном. До того ж у компаній є можливість замовляти пакети в різних форматах, з принтами логотипів чи без них, а також є вибір між різними типами ручок.

Де найчастіше використовуються паперові пакети

Такий пакувальний матеріал не просто так має великий попит серед зовсім різних компаній. До того ж сучасний крафт папір відрізняється дійсно високим показником міцності, що дозволяє захистити товар в середині від різних непередбачуваних ситуацій.

Найчастіше паперові пакети з ручками використовуються для пакування таких товарів:

  1. Одягу та взуття. Багато брендів вже відмовилося від поліетиленових матеріалів, і ця тенденція тільки зростає.
  2. Продуктів харчування. Важливо врахувати, що папір не пропускає повітря, що сприяє більш тривалому зберіганню продукту в початковому стані.
  3. Алкогольні напої. Такий пакувальний пакет виглядає стильним додатком до вартісного алкоголю.
  4. Ювелірні вироби. Для них найчастіше використовуються невеликі формати зі стильним принтом на папері.

Переваги паперових пакетів для пакування

Отже, до основних причин зростання популярності використання паперових пакетів для пакування продукції можна віднести:

  1. Екологічність. Паперовий пакет швидко розкладається, не впливаючи на зовнішнє середовище.
  2. Красивий дизайн. У покупця є можливість замовити пакувальну продукцію в різному кольорі, форматі, з логотипами та різними форматами ручок. Таким чином можна досягнути саме того результату, який був запланований. До того крафт папір відрізняється приємною текстурою.
  3. Вигідна вартість. Ціна на паперові пакети невелика. І вона стане ще вигіднішою, якщо замовляти їх оптом.
  4. Міцність. Незважаючи на певні уявлення людей, пакувальний папір насправді є міцним матеріалом, який здатний захистити товар чи продукт від багатьох загроз. Якісний папір міцніший за стандартний поліетилен, що потрібно враховувати під час вибору продукції для пакування товарів.
  5. Універсальність. Такі пакети використовуються для пакування практично будь-якої продукції.

Якщо ви розриваєтеся між вибором пакувальної продукції, паперові пакети можуть стати саме тим варіантом, який ви шукаєте. Вони відрізняються стильним зовнішнім виглядом, який можна підлаштувати під потреби замовника, високим показником міцності та екологічністю. Саме тому наразі все більше компаній зупиняють свій вибір саме на такому варіанті пакування власної продукції.