Стрічкові конвеєри: особливості та переваги

Для транспортування товарів територією складських приміщень сьогодні зазвичай використовують не ручну силу, а сучасні стрічкові конвеєри. Вони мають багато переваг та вважаються універсальними, тому їх використовують на промислових підприємствах, у фармацевтиці, електронній комерції, автодилерів тощо. Вони можуть працювати повністю автоматично, що значно зменшує кількість помилок та нівелює вплив людського фактора.

Стрічковий конвеєр зазвичай використовується для поєднання різних складських зон та виробничих ділянок. З його допомогою можна переміщати коробки, лотки, конверти, товари в м’якій упаковці та без пакування, інші вантажі між рівнями та на будь-яку відстань. Рух можливий як по горизонталі, так і під кутом, в тому числі й вертикально. Розглянемо, які плюси є у цього обладнання та чому його потрібно використовувати на сучасних складах.

Переваги стрічкових конвеєрів

До плюсів конвеєрів можна віднести:

  1. Можливість змінювати швидкість пересування товарів по стрічці. Це дозволяє вибрати оптимальні режими роботи. Оператор або програмне забезпечення може змінювати швидкість як усієї системи, так і певних ліній.
  2. Транспортування відбувається максимально акуратно з урахуванням всіх особливостей продукції. У системах застосовуються зони нульового тиску, внаслідок чого товари не стикаються один з одним і не ушкоджуються. Випасти з транспортера вони також не можуть завдяки наявності обмежувальних бортиків.
  3. Можливість транспортування продукції у будь-якому пакуванні. Це можуть бути картонні коробки, ящики тощо.
  4. Довгий термін служби. Конвеєри виготовляються з металу, а стрічка — зі зносостійких матеріалів. Вони можуть працювати при високій вологості, а також при перепаді температур.
  5. Можливість модернізації у разі потреби. Конвеєри робляться модульними, тому завжди можна змінити їх конфігурацію, добавити нові секції, замінити їх на нові тощо. Також можна створити нові лінії, підключити додаткові механізми та ін.

До переваг можна віднести й те, що стрічкові конвеєри працюють доволі тихо. При максимальному завантаженні вони не видають понад 65 дБ шуму. Саме тому вашим працівникам не знадобляться засоби індивідуального захисту. Старт стрічки починається плавно, без ривків, що унеможливлює ризик пошкодження продукції, яка залишилася на робочій поверхні.

Особливості вибору

Якщо ви хочете підібрати сучасне складське обладнання, яке виконуватиме всі необхідні завдання, то рекомендуємо звернутися за допомогою до професіоналів. Вони допоможуть розрахувати всі необхідні параметри, оформити замовлення, провести монтаж та пусконалагоджувальні роботи.

Однією з найкращих компаній, яка займається виготовленням та постачанням конвеєрного обладнання в Україні, є KAPELOU. До її плюсів можна віднести власне виробництво повного циклу, свій інженерний та науково-дослідний відділи, повну гарантію на всю продукцію. Компанія дає детальні консультації з усіх питань, допомагає підібрати відповідне обладнання, організовує референс-візит, щоб ви мали змогу подивитися на роботу конвеєрів та автоматичних систем на реальному складі.

Також KAPELOU практикує індивідуальний підхід до клієнтів. Компанія в обов’язковому порядку вивчає всі бізнес-процеси та товаропотоки складу, що дозволяє їй запропонувати замовникам оптимальне обладнання, яке вирішує всі необхідні завдання.