Сітки та мішки для овочів оптом в інтернет-магазині Stream-Market

Зручні упаковки для овочів

Мішок і сітка – найпоширеніші типи упаковки для зберігання і транспортування овочів. Сітка коштує помірно, при цьому вирізняється міцністю, мало важить, має велике розмаїття кольорів.
Призначення мішків і сіток може бути різним.

  1. Фасувальний формат. Призначений для зберігання 20 кг продуктів, застосовується в сільському господарстві.
  2. Транспортувальний. Незамінні сітки овочеві, необхідні для перевезення і тривалого зберігання продуктів. У них можна розмістити 40 кг овочів.

Різновиди упаковок

Упаковка може бути у формі рукава. Такі сітки випускають у рулонному вигляді. Матеріал міцний і надійний, застосовується на підприємствах. Ще один вид – мішок поліпропіленовий. Це індивідуальна ємність, у якій перевозять і довго зберігають продукти.

Сітки овочеві призначені для зберігання малої та великої кількості культур. Упаковка підходить для цибулі, картоплі, перцю, капусти, буряка, ріпи.

Плюси використання сіток для овочів

Під час виробництва сітки для овочів застосовують екологічно безпечну сировину, у складі відсутні токсичні речовини. Комірчаста структура дає змогу вмісту дихати. Тому продукти тривалий термін залишаються в первісному зовнішньому вигляді.

Також уклавши непомиті продукти в сітку, можна бути впевненим у тому, що овочі будуть чистими. Адже земля і пісок висипаються крізь отвори.

Купуючи сітки для реалізації овочів, можна організувати чудову “вітрину”. Адже через цей матеріал добре проглядаються продукти.

Особливості мішків для овочів

Причини, через які варто зупинитися на мішках при виборі упаковки для зберігання овочів.

  1. Мішок важить небагато і займає мало місця.
  2. Має міцність.
  3. Представлений багатим асортимент розмірів.
  4. Проявляє дихаючі характеристики. Це означає, що можна уникнути появи конденсату, гнилі на овочах.
  5. Продукти набувають товарного вигляду.

Мішки для овочів з поліпропілену міцні за замовчуванням. Але якщо ви знаєте, що будуть підвищені навантаження, можна вибрати варіант зі збільшеною щільністю плетіння, з товстого волокна. Міцність визначають сировина, з якої виготовляють мішки, і тонкощі технологічного процесу.

Підвищити характеристики міцності упаковки для овочів виробники можуть, передбачивши в складі стабілізатори. Ці компоненти слугують надійним захистом від впливу зовнішніх факторів, зокрема, коли йдеться про ультрафіолетові промені.