Садові лави та лавки – необхідний елемент для відпочинку у громадських місцях

Садові лави – це звичний елемент садово-паркових меблів, які розміщують у паркових зонах, садах, біля водойм, прибудинкових територій. Вони існують не тільки для естетики ландшафту, а й виконують важливу функцію: можливість зручного тимчасового відпочинку та насолоди природою. До речі, досить часто лавки розміщують в торгових центрах, де багатолюдно і час від часу люди шукають місця для відпочинку, біля входу в офісні будівлі, на приватній закритій території закладів відпочинку та на прибудинковій території власної домівки або ж дачі.

Основними функціями садових лав є:

  1. Відпочинок. Напевно, ви звернули увагу на те, що лавки розміщують в мальовничих місцях, в тіні, щоб уникнути палаючого сонця, біля дитячих майданчиків.
  2. Ландшафтний дизайн. Як доповнення до дизайну певної ділянки, щоб зробити простір ще більш красивим та функціональним.
  3. Спілкування. Дуже часто саме посиденьки на лавах підштовхують до спілкування та до нових знайомств.

Садові лавки повинні ідеально вписуватись в загальний ландшафтний дизайн, відповідати стилю, тож однією з вимог до лав  разом зі зручністю, функціональністю та комфортністю є стильний, красивий та неповторний вигляд.

Купити лави та лавки від українського виробника RUD GARDEN

Лавки від українського виробника RUD GARDEN

Компанія RUD GARDEN є українським виробником садово-паркових меблів, тож в інтернет-магазині компанії можна обрати саме той вид лавок, які найбільш відповідатимуть вашим вимогам: зі спинками та без них, виготовлені з деревини та металу.

Металеві лавки будуть майже довговічними, адже не потребують особливого догляду, проте виглядають надзвичайно стильно та ефектно. Лави, вироблені з поєднання деревини та металу є практичним та красивими.

Що треба врахувати, щоб обрати лаву?

Лава в поєднанні деревини та металу

В першу чергу, оберіть матеріал, з якого повинна бути вироблена лавка. Якщо дерево має природній теплий вигляд і вимагає більшого захисту від погодних умов, то лави, виготовлені з металу, звичайно, будуть більш витривалими та стійкими до зовнішніх чинників, водночас, вони сильно нагріваються на сонці та одразу стають холодними при низьких температурах.

Розмір та форма – ще один важливий чинник, адже слід врахувати площу території, для якої підбираєте лави.

Зручність та комфортність сидіння – одні з найважливіших вимог до садових лав. Стійкість до погодних умов та взагалі розуміння того, чи буде лава розташована на відкритому просторі, або ж в приміщенні або під навісами.

Дизайн та стиль самих лав повинні відповідати ландшафтному дизайну паркових або прибудинкових територій.

Відповідність бюджету.

І головне: садові лави – це не тільки практичний елемент, це – частина екстер’єру як громадського, так і приватного простору, тому важливо враховувати і загальний задум ландшафтного дизайнера, і свої особисті уподобання, щоб створити дійсно комфортне, затишне та зручне місце відпочинку. А допоможуть визначитися з вибором садових меблів спеціалісти інтернет-магазину садових та вуличних меблів RUD GARDEN.