Робота за кордоном: як не перетворити світле майбутнє в розчарування

Якщо, надихнувшись новими можливостями, ви вирішили туристом вирушити на пошуки кращого життя за кордон, то мусимо вас розчарувати. В такому випадку вам «світить» лише неофіційне працевлаштування, що є прямою дорогою до депортації та інших, не менш складних, наслідків, де невиплата зароблених коштів – це найменша з неприємностей.

Шлях до успіху починається вдома

В кожній країні Шенгенської угоди є ціла низка вимог до підготовки відповідних документів для консульських відділів. І щоб не витрачати дорогоцінний час для повторної подачі документів, краще одразу довірити цю відповідальну місію перевіреним спеціалістам.

За інформацією співробітників WEE Ukraine, окрім довготривалих труднощів з подачею документі на візу D, ще однією важливою перешкодою стає процес переговорів з іноземним роботодавцем. І справа тут зовсім не в мовному бар’єрі. На жаль, існує велика ймовірність натрапити на нечесного представника, який розраховує на дармову робочу силу.

Отже, виходячи з вищенаведеного, стає зрозумілим, що планувати переїзд та влаштування на роботу в країнах Шенгену слід досить ретельно. За інформацією Міжнародної Компанії Праці «WORK EXPRESS EUROPE» Sp. z О.О. що має головний офіс у м Краків, сам по собі безвіз не є достатньою підставою для влаштування на роботу за кордоном. Лише «робоча віза» певної країни стане вашою перепусткою у світ гарантій та достойної оплати праці.

Підводні рифи: як обійти?

Наприклад, у Польщі потрібно отримати візу категорії D, що видається лише на підставі офіційного запрошення роботодавця. А після законодавчих змін 1 червня, ще й потрібно буде дочекатись погодження вашої особи на даній посаді Ужендом Праці, а не лише формальної реєстрації заяви, як це було раніше.

Протягом 21 дня спеціалісти польської сторони будуть вивчати, чи не претендує на ваше місце громадянин Польщі, і лише за відсутності такого вам нададуть дозвіл працювати.

Проте, такі нововведення певним чином захищають українців, адже тепер працедавець зобов’язаний офіційно оформити ваше перебування і тим самим гарантує вам виконання попередніх домовленостей.

Візу D слід отримати ще до в’їзду в Польщу, а вже потім можна претендувати на отримання Карти Тимчасового Побиту і Праці. Допомогу в оформленні повного пакета документів, переговори з роботодавцем та подальшу підтримку в повному обсязі надають спеціалісти WEE.

Компанія «WORK EXPRESS EUROPE» Sp. z О.О. має Certyfikat na prawo zatrudnienia № 14746 та українську Ліцензію Міністерства праці та соціальної політики України на посередництво у працевлаштуванні за кордоном, тому фахівці несуть повну відповідальність за свої дії та послуги.

Щоб отримати повну інформацію щодо порядку працевлаштування за кордоном та знайти достойну вакансію, звертайтесь за контактами WEE Ukraine. Велика база вакансій та досвідчені фахівці зроблять пошук роботи простим та надійним процесом з гарантовано позитивним результатом.