Основи сублімаційного друку на футболках

Сувенірний друк – це популярний сегмент, в якому можна добре заробити. Оригінальний одяг користується високим попитом у будь-яку пору року. Його замовляють як приватні клієнти, так і компанії. Проблем з пошуком замовників у вас точно не буде. Для термоперенесення текстових написів та кольорових зображень вам знадобиться:

Для таких умов застосовується папір, який не псується під впливом високої температури та тиску. Для сублімації також необхідно підібрати відповідний друкарський пристрій. Мінімальний розмір краплі має починатися з 3 пл. Це оптимальний параметр, при якому фарби не скорочуватимуть термін служби друкувальної голівки та не будуть засмічувати її сопла. Ми рекомендуємо струменеву оргтехніку від відомих виробників. Такі пристрої чудово справляються з великими тиражами. Щоб додатково заощадити, вибирайте моделі з СНПЧ.

Система безперервної подачі чорнила дозволить друкувати великими тиражами за мінімальних витрат. Вона забезпечить зручну та швидку заправку: не доведеться відкривати кришку корпусу, щоб побачити скільки чорнила залишилося в резервуарах. Ви також заощадите на покупці оригінальних одноразових картриджів і не вирішуватимете проблему з утилізацією порожніх пластикових ємностей.

Перед друком принта на папері проведіть тест дюз. Це дозволить вчасно виявити проблеми з передачею кольору і провести прочищення головки. Перед надсиланням файлу в роботу відобразіть дзеркальне зображення, щоб отримати коректний відбиток. Це можна зробити за допомогою будь-якого графічного редактора.

Не можна використовувати термопрес без попереднього нагрівання пристрою. Параметри температури залежать від типу тканини та моделі апарату. Виробники цієї техніки вказують оптимальні значення в інструкції з експлуатації. Футболка міститься під прес на 5-10 секунд. Потім можна фіксувати папір з малюнком на поверхні одягу. Відбиток кладеться лицьовою стороною донизу. Зверху поміщається пергаментний папір, який не дозволить чорнилу, що випаровується, забруднити нагрівальну плиту.

Якщо ви хочете отримати якісні сувенірні відбитки за бюджетною ціною, замовляйте витратні матеріали на сайті: https://mak.trade/. Вони повністю сумісні з БФП сучасних виробників, тому не впливають термін служби техніки.