Опитувальники. Заробіток на опитуваннях

На одному, навіть найкращому сайті опитувань багато не заробити. Але от якщо зареєструватися у всіх, можна отримати приємний бонус до основного заробітку.

Opinion — нарахування винагороди йде в балах, 10 балів, одна Українська гривня. Мінімалка 10 гривень на телефон, 50 на WebMoney, завдяки невеликій мінімалці, виводити гроші звідси можна часто. Зазвичай опитування приходять кілька разів на місяць приблизно по 10 гривень. Займають 3-5 хвилин. Першим в списку опитувальник стоїть не через велику оплати. А через мінімалки, виводити кошти звідси виходить практично кожен місяць.

TNS — нарахування винагороди йде в балах, 100 балів, одна Українська гривня. Мінімалка 30 гривень на телефон або на WebMoney, завдяки невеликій мінімалці, виводити гроші звідси можна часто. Зазвичай опитування приходять кілька разів на місяць приблизно від 100 до 2500 балів. Займають опитування кілька хвилин.

Myiyo — винагорода нараховується в окулярах, 100 очок — 1 Євро. Опитування приходять не часто, але активність потихеньку зростає. Зазвичай винагороджуються, опитування до 10 євро. За реєстрацію Ви отримаєте приблизно 1 Євро, мінімалка 20 євро.

Marketagent — сайт належить австралійській компанії, але російськомовний інтерфейс є. Нарахування винагороди йде в балах = євро , за реєстрацію Вам відразу нараховують 150 балів = 1.5$, за оновлення особистих даних раз на рік 50 балів, за опитування 10 — 250 балів. Мінімалка 2 євро на PayPal, тобто по суті, Ви проходите одне опитування, або оновлюєте особисті дані і гроші можна буде забирати. Опитування потрібно перевіряти в особистому кабінеті, тому що з незрозумілих причин на пошту вони не приходять. Хоч можливо це тільки у мене така проблема, але в принципі зареєструвався через mail.ru я без будь-яких проблем. Але напевно, все-таки краще було реєструватися через Gmail.com.

Platnijopros — за реєстрацію дають 10 рублів. Опитування приходять по кілька разів на місяць винагорода приблизно 30-60 рублів. На жаль конкуренція тут досить велика, потрібну кількість людей для опитування набирається вкрай швидко.

Rublklub — опитувальник і кешбек в одній особі. Опитування приходять практично кожен день, але підходиш їм зазвичай рідко. За проходження одного опитування, платять тут до 40 рублів.

Expertnoemnenie — за реєстрацію дають 80 рублів. Опитування приходять по кілька разів на місяць винагорода приблизно 30-60 рублів. Головна особливість опитувальника в тому, що набравши більшу частину мінімалки я починаю отримувати опитування практично кожен день, а іноді і по кілька разів на день. Таке відчуття що опитувальник намагається допомогти швидше набрати мінімалку. Можна було б подумати що це випадковість, але я подібну ситуацію спостерігаю вже втретє. Кожен раз коли баланс аккаунта перевалює за 380 рублів, кількість опитувань починає зростати. Але! Це виключно тільки мої спостереження.

Voprosnik — за реєстрацію дають 5 рублів. Опитування приходять по кілька разів на місяць винагорода приблизно 15 -100 рублів. Конкуренція на опитувальнику досить солідна.

Anketka — опитування приходять від 50 рублів, приходять кілька разів на місяць, мінімалка 1000 рублів, виплачують через поштовий переказ, або ж на телефон.

Toluna — опитування приходять часто, іноді по кілька разів за день. Але винагорода тут не в грошах, а в балах, які можна потім обміняти на цінні призи.

Medmnenie — медичний опитувальник, опитування приходять кілька разів на рік, але оплата по кілька сотень рублів. Щоб працювати тут, бажані реальні знання пов’язані з медициною.

E-Research-Global — зарубіжний сайт опитувань, є російськомовний інтерфейс, але схоже він банально зроблений за допомогою гугл перекладача, так що в тексті купа косяків і ляпів. Опитування оплачуються на високому рівні, але для нас опитування є нечасто.

Internetopros — опитування звідси приходять не дуже часто, в кращому випадку пара опитувань на місяць. Мінімалка тут 500 рублів, виводять гроші виключно на рахунок телефону, ну або пожертвувати на благодійність. Що є серйозним недоліком даного опитувальника. Загалом розраховувати на опитувальник сильно не варто, але працювати можна.

TopMission — не зовсім опитувальник, але в деякому роді ставитися до них. Для початку роботи тут, потрібно встановити додаток на смартфон. Потім вам будуть приходити завдання двох типів, перші пов’язані з тим чи іншим продуктом, який продається в супермаркетах і т.д., як правило їх просто потрібно сфотографувати, ви виконуєте завдання, і отримуєте свої гроші. Або простий опитування, як на інших опитувальниках, пройшов опитування, отримав свої гроші.
Правда відразу змушений додати, що завдання як першого так і іншого типу, приходять нечасто.

E-opros — реєструватися тут можуть тільки люди, які живуть на території Росії. Виводять гроші виключно на рахунок мобільного телефону, мінімалка 250 рублів. Тому якщо ви живете за межами Росії, зареєструватися зрозуміло можна, але отримати гроші вам буде трохи складно. Опитування приходять не особливо часто, в кращому випадку 1 опитування за 1-2 місяці.

Minoritypoll — тут можуть зареєструватися жителі Росії, України, Казахстану, Литви, Латвії та Естонії. Гроші виводять на Вебмані, а також на рахунок мобільного телефону. Для жителів Росії передбачений ще висновок на PayPal. Опитування приходять не особливо часто, в кращому випадку один на місяць. Мінімалка в даний момент становить 300 рублів.

Clixsense — сайт навіть складно назвати повноцінним опитувальником. Тут багато іншої роботи, наприклад можна заробляти на виконанні завдань, кліках і т.д., але зараз не про те. На відміну від опитувальників, тут не потрібно чекати поки прийде лист на пошту, просто тиснете кнопку Surveys, і проходите доступні опитування, досить часто в день доступно кілька опитувань. Так багато опитувань я бачив хіба що на Толуні, але на відміну від останнього опитувальника, Clixsense платить реальними грошима, які можна вивести на гаманець.
Опитувальник англомовний, але опитування можна проходити на багатьох мовах, хоч на жаль російської серед них практично немає.

Mobrog — німецький опитувальник, але підтримує кілька десятків мов, у тому числі російську, українську та білоруську. Гроші виводять на PayPal, мінімалка всього лише 5 доларів. Головний недолік опитувальника, для Росії та інших країн СНД опитування приходять дуже рідко.

Avtoopros — відразу змушений попередити, зареєструвався я тут давно, вже роки три напевно як, але опитування приходять вкрай рідко, всього кілька на рік. Оплата за опитування тут йде в бубликах, 1 Бублик = 10 рублів, мінімалка 100 Баранок. Притому гроші висилають поштою, так що вказуйте свою реальну адресу.

Opinion-Ukraine — цей партнер Opinion, саме завдяки їм, я і дізнався про даний сайт. Прийшов лист на пошту з пропозицією взяти участь, та й на сайті є посилання.
Платять тут у Гривнях, притому за опитування всього кілька гривень. Виплат я звідси поки не отримував, але опитувальнику Opinion, я довіряю, у них я отримував виплату неодноразово, не думаю що вони явний лохотрон рекламувати стануть.
Разом з тим, реєструватися тут особливо не рекомендую, оплата досить скромна, згодитися хіба що для великих шанувальників опитувальників.

Джерела:

EN RU UK