Історія появи портсигарів та їх еволюція

Перші портсигари з’явилися досить давно. Цигарки у сучасній формі почали випускатися наприкінці 19 століття, коли винайшли верстат, що дозволяє їх масово виробляти. Невдовзі на ринку почали з’являтися портсигари, які дозволяли зручно носити із собою сигарети.

Спочатку конструкція портсигарів була простою. Але з розвитком цієї галузі почали з’являтися нові форми портсигарів, у яких підвищилася надійність та зручність використання. Тоді вони перетворилися на повсякденні аксесуари. У період 1920-1960 років вони були дуже популярними у курців.

Навіщо потрібен портсигар

Вже десятки років портсигари не втрачають своєї актуальності. Ними активно користуються у різних країнах світу, оскільки це дуже практичний аксесуар. Головним його завданням є захист сигарет від різних зовнішніх впливів. Це велика перевага, оскільки ціни на тютюн досить високі.

Іншою важливою функцією є те, що любителі куріння можуть зручно носити із собою сигарети. Причому в портсигар можна поміщати не тільки тютюнову продукцію, куплену в магазинах, а й самокрутки. Також зараз деякі люди застосовують ці аксесуари для носіння багатьох інших речей, наприклад, грошових банкнот або банківських карток. Тому цей товар досі має великий попит на тютюновому ринку.

Які бувають портсигари

Ви можете купити портсигар у магазині Економ. У продажу можна знайти безліч моделей. Вони відрізняються дизайном та формою. Нижче представлені найпоширеніші види портсигарів:

  1. Портсигар у вигляді книжки. Це класичний варіант, який відрізняється простотою та практичністю. У ньому сигарети кріпляться за допомогою гумки або спеціальних затискачів. Відкривається цей аксесуар за принципом книги.
    2. З викидом. Такий пристрій оснащується автоматичним механізмом. Курець може дістати та підкурити сигарету лише однією рукою шляхом натискання кнопки.
    3. Портсигар із вбудованою машинкою для створення самокруток. Цей аксесуар підійде для тих, хто вважає за краще робити сигарети самостійно. Він дозволяє не тільки швидко зробити самокрутку, а й зручно її зберігати.
    4. У формі пачки сигарет. Від звичайних пачок сигарет він відрізняється тим, що сигарети зберігаються окремо.
    5. Із запальничкою. Це дуже зручна функція, оскільки багато любителів куріння нерідко потрапляють у ситуацію, коли вони забувають або втрачають запальнички. А тут вона завжди буде під рукою.

Наразі портсигари популярні не тільки у чоловіків, а й у жінок. Причому рекомендується купувати відразу кілька портсигарів різного дизайну для різних ситуацій. Є аксесуари для повсякденного використання, а є колекційні варіанти та моделі з елегантним дизайном для ділових зустрічей.

Як правильно вибрати портсигар

Існує кілька критеріїв вибору портсигара. Враховуйте їх при покупці, щоб зробити оптимальний вибір:
1. Місткість аксесуара. Існують портсигари, розраховані на 10 сигарет, 12 або 20. Вибирайте модель залежно від того, як часто ви палите.
2. Розмір цигарок. Звертайте увагу, для якої довжини та діаметра сигарет призначений конкретний портсигар.
3. Функції. Крім стандартних варіантів, на ринку можна знайти і моделі з додатковими функціями, наприклад, вбудованою запальничкою або автоматичною подачею сигарет.
4. Якість. Подивіться на матеріал виготовлення, якість збирання запірного механізму, товщину портсигара. Усе це впливає його термін служби.

Купити портсигар за вигідною вартістю

Любителі куріння можуть купити портсигар зараз у магазині Економ за вигідною ціною. Доставка здійснюється у всі населені пункти України. Також у нас представлені в асортименті гільзи для сигарет, тютюн, запальнички та інші аксесуари. На нашому сайті ви можете знайти стильний та оригінальний подарунок для людини, яка любить курити. Якщо ви вагаєтесь з вибором товару, то можете зв’язатися по телефону з нашими менеджерами для отримання безкоштовної консультації.