Безкоштовна доставка пакетів в Румунію

Вже 13 років компанія “Чернігів Пекедж” забезпечує ринок високоякісними поліетиленовими пакетами та володіє власною лінією рециклінгу. За цей період ми задовольнили потреби понад 10 000 клієнтів, отримавши при цьому середній бал задоволеності покупців на рівні 9,5. Весь наш продукт відповідає стандартам системи харчової безпеки ISO 22000 та системи менеджменту якості ISO 9001, що свідчить про наше невідмовне прагнення до якості. Наше підприємство має два цехи виробництва на території України, один з яких розташований всього за 5 кілометрів від кордону з Європейським Союзом.

Щодо цін на пакети з вашим логотипом, менеджери “Чернігів Пекедж” з радістю розрахують вартість створення пакетів за вашими уявленнями та розмірами. У разі, якщо вам підходить одне з вже існуючих пакувань на нашому сайті, ми зможемо надати інформацію щодо ціни та термінів виготовлення. Вартість пакетів з логотипом починається від 0,025 євро за одиницю, а для пакетів із складу – від 0,014 євро за одиницю.

Стосовно дизайну для друку на пакеті, у нашій компанії працюють досвідчені дизайнери, які з урахуванням вашого бажання та короткого терміну зможуть створити ідеальний макет. Ми готові розглядати нові дизайнерські рішення та впроваджувати різні розміри поліетиленових пакетів з логотипом. Ви можете вибрати із асортименту такі пакети як біорозкладні, пакети бананів з логотипом, пакети типу майки з логотипом, а також надруковані пакети з вашим власним логотипом, доступні у 6 кольорах.

Звернення за замовленням поліетиленових пакетів може бути здійснено через наш веб-сайт, електронну пошту або телефон. Доставка пакетів в Румунію здійснюється безкоштовно на замовлення вартістю до 150 євро і від 1000 євро. При індивідуальних замовленнях пакетів з логотипом – від 500 євро. Весь процес від прийняття замовлення до відправлення займає до 10 робочих днів. Наша компанія забезпечує всі необхідні документи та має міжнародні сертифікати якості, а також надає допомогу з підготовкою документів для замитнення.