Англійська онлайн

Англійська — це мова світового спілкування, яка об’єднує безліч людей по всьому світу. Це мова торгівлі й бізнесу, освіти, подорожей, науки та техніки. Тому вільне володіння англійською — must have для людини, яка прагне досягти успіху в житті.

Переваги вивчення англійської мови онлайн

У сучасних умовах оптимальним рішенням є вивчення англійської онлайн. Speak Up Live School — це найкращий варіант для цього. Таке навчання має багато переваг:

  • Зручність. Ви можете самостійно формувати розклад занять, обирати зручний для вас день і час. Така форма освіти ідеальна для дорослих, адже її легко поєднувати з роботою. Онлайн-навчання можна підлаштувати під будь-який робочий графік. Вам не доведеться брати вихідні чи відпрошуватися з роботи.
  • Універсальність. Онлайн-формат навчання дає можливість вивчати мову в будь-якій точці світу. Незалежно від того, вирушили ви у відрядження, полетіли на відпочинок за кордон або переїхали жити до іншого міста, ви можете продовжувати навчатися через мережу.
  • Зона комфорту. Перебуваючи в себе вдома, ви почуваєтеся впевненіше, що допомагає розкритися і вільніше спілкуватися з одногрупниками та викладачами.
  • Результативність. Заняття на онлайн-курсах англійської мови за своєю ефективністю не поступаються офлайн-урокам. Усі мультимедійні матеріали доступні цілодобово, викладач завжди готовий виправити помилки, дати пораду та допомогти розібратися, якщо виникли складнощі. План навчання підбирається залежно від початкового рівня знань.
  • Актуальність. Англійська онлайн позбавлена стандартів і нормативів традиційної системи освіти. Завдяки сучасним методикам можна швидко навчитися вільно спілкуватися, щоб порозумітися навіть з іноземцями. Учень крок за кроком розумітиме все складнішу розмовну англійську й поступово зможе навіть думати так, як носій мови.

Після завершення курсу учні Speak Up Live School складають тест на рівень знання англійської мови. Якщо ви пройшли курс, але результат тестування — менш ніж 65%, ви можете навчатися на тому самому курсі безкоштовно, поки ваш рівень володіння англійською не дасть змогу успішно пройти тестування.

Після кожного успішного тестування наші учні отримують сертифікат міжнародної школи Speak Up, якому довіряють провідні українські та міжнародні компанії.