Адвокат по кредитам: до якого юриста краще звернутися?

Кредит – доступна та актуальна послуга, яку пропонують банки. Кожен позичальник знає про можливі приховані підпункти в договорі та інші хитрощі кредитних організацій, і все одно оформлює грошову позику. Навіть якщо терміново знадобилися гроші, перед оформленням кредиту візьміть договір та проконсультуйтеся з юристом.

Багато позичальників вважають, що це зайва витрата грошей. Одна консультація юриста може заощадити в результаті 20-30% суми кредиту, яку недобросовісні банки і фінансові установи зобов’яжуть виплачувати. Тому вартість консультації у юриста у Вінниці багаторазово окупиться. Досвідчений адвокат Малик Олександр Володимирович https://malyk.com.ua/ готовий допомогти з ознайомленням договору щодо кредиту: важливими умовами та прихованими підпунктами.

Таким чином, ви не потрапите до боргової ями, виплатите кредит, і відновите грошовий баланс. Цікавіться кредитом, як послугою банків та кредитних організацій. Однак, не поспішайте підписувати договір, якщо не впевнені у фінансовій компанії або хотіли б додатково переконатись у «прозорих» умовах отримання позики.

Кредитні спори

Проблеми можуть бути і етапі закриття діючого кредиту. Якщо кредитні зобов’язання перед банком вже є, але закрити заборгованість не виходить, адвокат за кредитами. Досвідчений фахівець допоможе розібратися в ситуації, відповість банку на вимогу сплачувати додаткову страховку або штрафні нарахування за прострочення виплат.

Як правило, банк має юридичний відділ. У звичайного непідготовленого до вирішення подібних питань клієнта мало шансів захистити свої інтереси та виплатити заборгованість без додаткових нарахувань. Найвигідніше найняти адвоката, який допоможе розібратися в ситуації, підкаже, як треба діяти.

Також адвокат по кредитам представлятиме ваші інтереси в суді, якщо ситуація погіршиться, і жодна зі сторін не погодиться на вирішення спірної ситуації. Навіть якщо ви поспіхом підписали договір з невигідними для себе умовами або прихованими умовами щодо закриття рахунку, зверніться за допомогою та консультацією до фахівця.

Відстоюйте ваші інтереси перед банком або МФО, користуючись захистом та консультацією адвоката з вузькою спеціалізацією. Не слід боятися кредитів та інших послуг банків. Однак перед підписанням договору обов’язково проконсультуйтеся з юристом. Якщо вже потрапили в складну ситуацію, також зверніться до консультації, розгляд вашого випадку в індивідуальному порядку.

Контакти

+38 (096) 109-76-08
+38 (050) 105-33-11

Share via