Оновлені Audi сезона 2015 року

Водіїв, любителів, шанувальників і таємних залицяльників автомобілів Audi чекає рік приємних новин – компанія повідомила, що збирається випустити 17 нових та / або оновлених моделів у 2015 році, автовиробник робить великі зусилля задля скорочення різниці продажів з BMW, завдання, яке також планує вирішити і Mercedes-Benz.

Згідно статті, опублікованій в Bloomberg News, компанія Audi обновила боготворімая лінійку A3 у 2013 році в бажанні скинути з чільного місця нинішнього перемоця розкішного автопрому – BMW. Тенденція каже про те, що Audi продовжує сидіти на хвості у суперника і розрив реалізації між BMW і двома наздоганяють (Audi і Mercedes) безперервно зменшується протягом останніх декількох років. У Audi плекають надію витіснити BMW зі першого місця до кінця десятиліття. Але швидше за все, BMW не побажає здаватися на милість Audi без бою.

«Відставання буде скорочуватися, поки компанія BMW не запропонує щось нове, наприклад оновлення 2-Series і X4, презентація яких відбудеться в кінці року», – цитуються в статті Bloomberg News слова Стюарта Персона, лондонського аналітика Exane BNP Paribas. «BMW залишиться на лідируючій позиції в осяжному майбутньому».

Як вже говорилося, Audi випустить 17 (!) Нових автомобілів, розширивши власну лінійку на 22% і довівши загальну кількість машин до 60-ти. Невтомні трудоголіки з Audi продовжують мріяти про троні світового автопрому. З 17-ти позначених марок, представлені нижче є найбільш виразними, і, безсумнівно, бажаними для любителів розкішних автомобілів.

Share via