Як успішно здати теорію при отриманні прав?

Вирішили здати на права? Уже проходите курс теорії та поки не розібралися з тестами? Щоб підготуватися до іспиту і успішно його здати, радимо проходити тести онлайн. Важливо вибрати сайт, на якому будуть потрапляти такі ж питання, що і на іспиті. В цьому випадку ви будете готові, і навіть якщо почнете сильно хвилюватися, все одно згадайте правильну відповідь.

Тести ПДР

Пройти тести пдр Україна 2020 можна на сайті Green-way. Перейдіть по посиланню і докладніше ознайомитися з меню. Виберіть тип завдань, тему або інші параметри, для проходження перевірочних квитків.

Радимо зареєструватися на сайті. Обліковий запис дає одну важливу перевагу: при проходженні квитків ви напевно будете допускати помилки. Питання, в яких ви помилилися, фіксуються системою. Після проходження квитків можна буде повернутися до роботи над помилками.

Більшість питань в сервісі Green Way збігаються з тими, що будуть на іспиті. Є можливість проходити тести на смартфоні. Це дуже зручно, адже ви зможете в перервах між роботою і вдома проходити ще більше квитків, дізнаватися ще більше нових важливих питань і відповідей на них.

Оцініть переваги сервісу і почніть активно діяти, щоб успішно скласти іспит в ДСЦ (Головному сервісному центрі).