Як підготуватися до складання тестів ПДР?

Готуєтесь складати тест ПДР? Якщо ви вже вивчили теорію, настав час застосувати знання на практиці – у форматі тестів. Саме в такій формі вам доведеться показати свій рівень знань для отримання водійського посвідчення.

Почніть тренуватися вдома або на роботі: проходити тести можна на комп’ютері або смартфоні. Перейдіть за посиланням https://green-way.com.ua/uk/test-pdd та спробуйте свої сили у здачі тестів у режимі онлайн.

Радимо зареєструвати обліковий запис, щоб зберігати результати. Зберігатися будуть також питання, в яких ви припустилися помилок. Після проходження всіх питань система автоматично поверне питання, в яких було допущено помилку. Таким чином, вдасться закріпити знання та краще вивчити непрості питання та складні ситуації на дорозі.

Перевага такого методу навчання полягає в тому, що можна проходити онлайн тести по кілька разів з різних пристроїв. Наприклад, ви можете навчати ПДР на роботі, вдома, у громадському транспорті та будь-яких інших ситуаціях. Головне, зареєструйте обліковий запис, щоб зберігати результати, проходити тести з тем або проходити всі питання, а потім повертатися до питань, у яких припустилися помилки.

Повторення тем

Якщо ви були відсутні на якомусь занятті в автошколі, важливо вивчити тему. Зробити це можна на сайті Green Way. Потрібно лише вибрати тему, вивчити знаки, правила, винятки та інші ситуації. Наказові знаки ознайомитися онлайн можна прямо зараз. Перейдіть почніть вивчати тему.

Такий підхід також корисний у ситуаціях, коли одна з тем на теоретичних заняттях з водіння вам видалася складною, і ви хотіли б її повторити. В онлайн-форматі зручно це зробити, тому що всі необхідні знання будуть під рукою. Як тільки у вас з’явиться вільна хвилина, захочете повторити матеріал, ознайомтеся з корисною та актуальною інформацією на сайті.

Так само можна вивчати й інші теми, повторювати знаки, різні ситуації на дорозі. Більше корисної та актуальної інформації вдасться знайти на сайті. Заходьте у будь-який зручний час та докладніше цікавтеся повним переліком послуг, корисною та актуальною інформацією.

З такою підготовкою ви успішно складете теоретичний іспит і будете допущені до практичної частини іспиту. Готуйтеся заздалегідь, щоб встигнути пройти всі теми, розібрати складні питання та успішно пройти всі тести. Цікавтеся різними видами завдань на сайті, різними тестами у форматі онлайн.

EN RU UK