Як отримати велику суму грошей під заставу автомобіля?

Знадобилася велика сума грошей? Щоб не звертатися до друзів чи родичів, яким доведеться довго пояснювати причини, навіщо вам потрібна така сума грошей, ви можете оформити кредит. Банки видають великі суми позики під високі відсотки і тільки тим позичальникам, у яких гарна кредитна історія.

Щоб не оплачувати два кредити замість одного через високі відсотки, розгляньте варіант отримання грошової позики під заставу майна. Звичайний ломбард не підійде, так як ви отримаєте суму приблизно рівну вартості предмета застави. Не поспішайте вписувати нерухомість в заставу, адже можна отримати велику суму грошей під заставу автомобіля.

Гроші під заставу авто

Отримати гроші під заставу авто можна в компанії «ТРАСТАВТО». До ваших послуг надійна компанія, яка видасть грошовий кредит на найвигідніших умовах – під низький відсоток з можливістю дострокового погашення боргу і іншими важливими привілеями в порівнянні зі звичайним банківським кредитом.

Кредит під заставу майна видається на найвигідніших умовах: низькі відсотки, дострокова виплата, будь-який термін. Однак, якщо в ломбарді вам не готові видати потрібну суму, а квартиру чи будинок не хочеться залишати під заставу, залиште особистий автомобіль. Причому, уточніть, як можна залишити тільки техпаспорт на транспортний засіб, і продовжити користуватися власним автомобілем, виплачуючи борг.

Також автомобіль можна залишити на безкоштовній стоянці до моменту виплати боргу або відправити в комісійний автосалон, якщо ви не готові виплачувати борг в обмін на транспортний засіб. Якщо ви вперше плануєте оформляти такий вид позики під низький відсоток, на сайті вашій увазі опублікована корисна і актуальна інформація.

Цікавтеся умовами виплати боргу і поверненням особистого майна у вигляді транспортного засобу. Таким чином, вдасться повернути борги, оплатити рахунки, зробити важливу покупку і поступово почати повертати борг. Дізнайтеся більше інформації про тарифи, компанії, яка пропонує кредит і послуги оцінки транспорту для видачі потрібної суми грошових коштів. Отримайте безкоштовну консультацію на сайті і дізнайтеся всю необхідну і корисну інформацію.

Також на сайті є онлайн-заявка, яку можна заповнити і найближчим часом отримати конкретну пропозицію від представників компанії. Обирайте найкращі умови кредитування у випадку оформлення кредиту на велику сумму грошей.