Відмінні ознаки якісних запчастин на мотоцикл

dugi_kava_vn900_2Відмінні ознаки якісних запчастин на мотоцикл

Кожен власник техніки радіє, коли його транспортний засіб працює бездоганно. Хороший стан і висока якість комплектуючих – одна з головних умов того, щоб техніка працювала як нова, проте сучасний ринок пропонує величезну кількість деталей, далеко не всі з яких відрізняються видатною якістю. Величезна кількість контрафактних товарів – ракова пухлина на вітчизняному ринку, і власникам мотоциклів доводиться постаратися, щоб знайти дійсно якісні оригінальні комплектуючі.

Почати слід з того, що будь-яка техніка потребує догляду. Машина, мотоцикл, скутер, квадроцикл або звичайна бензопила – не важливо. Ви повинні розуміти, що коректний догляд за складовими частинами механізму гарантує їх тривалу роботу, іноді навіть довше заявленого терміну. Навпаки ж, халатне ставлення веде до скорочення терміну служби в рази, тому, коли в наступний раз відвідаєте інтернет-магазин запчастин і купите якісні деталі, будьте більш пильним щодо своєї техніки.

Куди йти?

На сьогоднішній день, здавалося б, набагато простіше купити що-небудь, ніж будь-коли. Інтернет дозволяє за лічені секунди оформити замовлення, а через пару годин, якщо офіс магазину в вашому місті, до вас постукають і попросять лише розписатися. Так працює сучасний світ. Однак з онлайн покупками таких речей як запчастини до Мінська або для будь-якого іншого виду техніки все складніше, так як потрібно контролювати їх якість, – але до цього ми ще повернемося.

Купувати деталі найкраще в фірмовому магазині або на заводі, де ваш транспорт і був зібраний. Проблема в тому, що на заводі не так вже й просто щось купити (це скоріше привілеї «для своїх»), а фірмові магазини розташовані не в кожному місті. Так, оригінальні запчастини обирати найкраще, однак існують також виробники не оригінальних комплектуючих, які на офіційних умовах виготовляють запчастини до китайських мопедів, японських, німецьких і навіть вітчизняних. Оригінальний виробник не завжди може обслуговувати всіх своїх споживачів, і в цьому випадку створюється партнерська мережа. При виборі пункту покупки вам потрібно сконцентрувати увагу саме на таких магазинах.

Що потрібно знати, щоб відрізнити якість від кустарної вироби?

Якщо ви будете мати справу зі звичайними магазинами (фізичними або інтернет-магазинами), то вам потрібно бути уважним і звертати увагу на наступні пункти:

  • Розмір асортименту. Це той випадок, коли розмір дійсно має значення, адже дрібні магазини, у яких скромний асортимент, з великою долею ймовірності є низькосортним. Так, це може бути просто магазин-початківець, у якого якісні запчастини, проте ризикувати не варто, краще пошукати такий, в якому великий асортимент, який свідчить про великий досвід і широкі партнерські зв’язки.
  • Сертифікати якості – не панацея. Сучасний інструментарій дозволяє досить швидко і без зусиль настругати величезну кількість найрізноманітнішої документації, яка для пересічного споживача буде виглядати вельми солідно і респектабельно. Не варто думати, що папірці є стовідсотковою гарантією якості, проте якщо їх немає – то це ще гірше. Магазин, який не дає взагалі ніяких гарантій – це в 99,9% випадків торговець контрафактом, так що будьте уважні.
  • Гарантія. Ось гарантія вже зовсім по іншому виглядає і сприймається. Якщо продавець вам надає офіційну гарантію від виробника, то можете бути спокійні, адже в разі чого ви в будь-який момент можете повернути товар. Магазин, який надає гарантію, спокійний за свій товар, тому і бере на себе відповідальність.
  • Якість упаковки. Всі великі виробники зациклені на своїй репутації, а крім цього у них працюють маркетологи, які коригують найменші тонкощі в плані презентації товару. Упаковка створює перше враження, і тому хороші виробники ніколи на ній не економлять. Зверніть увагу на упаковку, і якщо вона здасться вам якісною, то можете бути відносно спокійні і переходити до наступного пункту.
  • Наявність маркування – найбільш ефективний спосіб, як відрізнити якість від підробки. Заводські деталі завжди маркуються, це обов’язкова частина виробничого процесу, тому що завдяки цьому ведеться облік виготовленим запчастинах і взагалі маркування свідчить про те, що запчастина виготовлена на заводі. Зайдіть в Інтернет, подивіться, якою має бути маркування на вашій моделі мотоциклу. У будь-якої моделі є своє унікальне гравіювання, ось його і шукайте.
  • Також дуже важливо оглянути саму запчастину – ніяких відколів, задирок, шорсткостей або тим більше тріщин бути не повинно! На заводі такі запчастини просто позначаються як шлюб і в продаж не надходять.

Завдяки цій інформації вам значно простіше буде відокремити зерна від плевел, і це добре, адже ваш мотоцикл стане працювати бездоганно! І пам’ятайте, що безкоштовний сир буває тільки в мишоловці, особливо в наші меркантильні і егоїстичні часи.