Polisbot – зручний чатбот для оформлення ОСЦПВ страхування

Хотіли б оформити ОСЦПВ страхування? Для виконання цієї задачі вам навіть не доведеться нікуди їхати – краще використайте чатбот для оформлення полісу страхування на авто, наприклад, на випадок ДТП.

Оформіть електронну страховку ОСЦПВ за допомогою чатботу Polisbot і отримайте електронний документ. Особливості електронного документа: не загубиться, не пошкодитися, має таку ж юридичну силу, як і паперовий формат.

Які переваги у електронного поліса автострахування?

  • економія часу при оформленні;
  • відсутність переплат менеджерам і посередникам;
  • документ завжди під рукою – в смартфоні.

Якщо ви вперше зустрічаєте такий формат поліса страхування, на сайті команди Polisbot ви зможете детальніше ознайомитися з електронним документом: принципом оформлення та умовами використання.

Розрахунок вартості автострахування

Багатьох автомобілістів цікавить вартість автострахування для їхнього автомобіля. Отримати точний розрахунок вартості можна на сайті в онлайн-форматі. Це зручний і швидкий спосіб дізнатися вартість страховки для вашого автомобіля.

Щоб зробити розрахунок страховки на авто, потрібно вказати основну інформацію: тип транспортного засобу, об’єм двигуна, місто реєстрації та період дії поліса. Цієї інформації достатньо, щоб оформити вигідну покупку і отримати електронний документ на електронну пошту , а потім на смартфоні.

Сервіс працює онлайн в доступному для вас форматі. Цікавтеся детальніше повним переліком послуг, корисною та актуальною інформацією, яка допоможе вам у всьому розібратися. Дізнайтеся, як можна використовувати промокод на сайті, щоб отримати знижку і заощадити на оформленні ОСЦПВ.

Оформлення страховки на авто стало більш зручним і швидким процесом. Тепер не потрібно спеціально їхати в офіс або довго порівнювати ціни. У чатботі Polisbot доступна корисна і актуальна інформація: інформація по автострахуванню, переваги такого поліса і розрахунок страховки для вашого автомобіля.

Корисна інформація

На сайті чатбот Polisbot опублікована корисна інформація по сервісу: відгуки, FAQ, переваги, інформація про компанію. Також є контакти для зв’язку з менеджерами і фахівцями сервісу. Оцініть для себе переваги та інші особливості оформлення автострахування через чатбот.

Оформити страховку можна не тільки на легкові, але і вантажний транспорт, мототехніку, автобуси та причепи. Ознайомтеся з повним переліком послуг для бізнесу і замовте поліси для всього автопарку. Економте час і гроші на послуги, скориставшись зручним сервісом.

Share via