Де купити новий каталізатор?

Каталізатор виконує функцію перетворення токсичних вихлопних газів від двигуна внутрішнього згоряння в менш токсичні забруднювачі. Автомобіль продукує шкідливі гази, які в свою чергу виходять в атмосферу, тим самим забруднюючи навколишнє середовище.

Невеликий циліндр містить два або три блоки, від цього перетворювачі називають дво- або трикомпонентними. Всередині ці блоки мають вигляд циліндра, а в розрізі можна помітити безліч маленьких комірок, що нагадують соти. Така будова сприяє тому, що токсичні речовини проходять ретельну перевірку. Покриття має речовини-каталізатори, від чого й пішла назва нейтралізатора, а саме дорогоцінні метали. Вони й провокують хімічні реакції, які перетворюють оксид вуглецю та оксид азот на водяну пару, вуглекислий газ та вільний азот. Завдяки цьому екологічність автомобіля зростає в рази.

Сервіс Demi Motors Recycling на ринку не один рік. За цей час сервіс налагодив співпрацю та постачає якісні каталізатори demimotors.com/katalizator-avtomobilnyy. Пропонуємо купити каталізатор, якщо Ви помічаєте певні ознаки його поломки: авто гірше розганяється та перестає реагувати на натиск на педаль газу.

Каталізатору потрібен час, щоб прогрітися, адже робоча температура його становить приблизно 400 градусів за Цельсієм. Тож якщо Ви їздите на короткі відстані, стоїте в пробках чи часто потрапляєте у вибоїни, пристрій може виходити з ладу швидше, ніж зазначений виробником термін.

Як вибрати правильний каталізатор?

У demimotors.com представлений широкий асортимент деталей. Аби запчастина служила довго та підійшла для Вашого авто потрібно ретельно підбирати її згідно технічних та експлуатаційних характеристик. Вони відрізняються тим, що мають металеве або керамічне осердя, в кожного з яких є свої переваги та недоліки. Також каталізатори бувають двосторонні та триходові. Двосторонні каталітичні нейтралізатори в основному використовуються на дизельних двигунах, щоб допомогти зменшити надлишок викидів вуглеводнів та чадного газу. Вони виконують одночасно два завдання: окислення оксиду вуглецю до діоксиду вуглецю та окислення вуглеводнів до вуглекислого газу та води.

Триходовий каталітичний нейтралізатор можна знайти у всіх легкових автомобілях, що працюють на бензині. Основна відмінність між двостороннім та тристороннім перетворювачем полягає в тому, що триходові перетворювачі мають додаткову перевагу в контролі викидів оксиду азоту, одного з найпотужніших парникових газів, що сприяє виснаженню озону. Вони виконують одночасно три завдання: відновлення оксидів азоту до азоту та кисню, окислення оксиду вуглецю до вуглекислого газу та окислення незгорілих вуглеводнів до вуглекислого газу та води.

Оскільки основною функцією каталітичного перетворювача є контроль токсичних викидів, вони суворо регулюються як на державному рівні, так і на рівні областей.