Задні ліхтарі на вантажний причіп

Багато автомобілів потребують сьогодні додаткового багажнику. В таких випадках використовуються причепи. Для того, щоб підвищити рівень помітності на дорозі, необхідно використовувати задні ліхтарі на вантажний причіп.

Саме завдяки правилам про їх обов’язкову наявність, запобігаються аварії, пошкодження транспорту, і укріплюється ваша власна безпека за кермом.

До кожного причепу в комплекті мають йти додаткові ліхтарі. Ці єлементарні товари працюють як сигнал для машин, що їдуть позаду.

Попереджають про:

  • гальмуванні
  • повороті
  • включенні заднього ходу
  • вночі – про присутність на дорозі

В основі будь-якого ліхтаря є три кольора: червоний, жовтогарячий (жовтий) та білий. Деякі моделі мають підсвітку для номеру. Зовнішній вигляд також дозволяє обирати кожному.

Як правильно вибрати задні ліхтарі на вантажний автомобіль

В першу чергу визначтеся з підходящим призначенням. Які саме функції ви хочете бачити у виконанні. Після цього- з бажаємим типом

Цей винахід має приблизно однакову конструкцію, однак відрізняється різноманітністю моделей.

Ліхтарі на причіп вантажний можуть мати від 2 х до 7 ми секцій, кожна з яких виконує свої функції. При виборі  зверніть увагу на якість світловідбивачів і розсіювачів.

Наш магазин пропонує широкий вибір універсальних задніх ліхтарів для причепів і напівпричепів на будь-який смак по різноманітним цінами.

Світлодіодні led ліхтарі для причіпу – це біль сучасний варіант підсвічування. Цей вид значно підсилить вашу видимсть.

Рекомендації з вибору оптики від спеціалістів компанії “Комтранс-Україна”

Наявність причепу додає відповідальності водієві. Особливо в темний час доби. Тому освітлення, це необхідність для всіх учасників дорожнього руху.

Плануючи купити ліхтар на причіп, зверніть увагу на те, що їх вибір сьогодні різноманітний і включає сотні варіантів товару.

Зверніть увагу на:

  • видимість, яку дає ліхтар
  • протиударність лампи
  • водонепроникність
  • відповідність заявленим вимогам

Зробити правильний вибір буде нескладно, якщо враховувати вище викладені поради.

Не забувайте що вночі, пересування з вимкненими ліхтарями ліхтарями – заборонено! А для попередження неприємностей рекомендуємо перед подорожжю якнайкраще перевіряти справність світлотехніки.

Також вам можуть знадобитися додаткові лампочки для заміни.Їх ви знайдете у розділі “Лампочки”.

Звертайтеся в наш магазин «Комтранс-Україна» і замовляйте якісні та недорогі ліхтарі на причіп від перевірених виробників.