Як підібрати колеса для дитячого електромобіля та на що звертати увагу

Важливою деталлю, без сумнівів, можна назвати колеса дитячого електромобіля, а також перехідники, за допомогою яких редуктор рухає колесо. У міру розвитку технологій і більшої доступності матеріалів, колеса з пластикових перетворилися на міцніші і при цьому з більшою здатністю поглинати вібрацію. А все завдяки матеріалу EVA (етиленвінілацетат) легкого, зносостійкого та екологічного матеріалу. Колеса з покриттям EVA служать у рази довше за пластикові і можуть зрівнятися з гумовими за довговічністю. Так само часто колеса дитячого електромобіля з EVA мають вбудований перехідник до редуктора. Мінусом є те, що при виході з ладу перехідника на редуктор доведеться змінювати все колесо. На надувних колесах перехідник найчастіше йде знімний, що дає можливість замінити перехідник на перехідник іншої форми при заміні редуктора, або при виході перехідника з ладу.

І так розберемося, які колеса бувають, як підібрати і на що звернути увагу при виборі. Радимо почати з того, що коли на етапі придбання дитячого електромобу поцікавтеся у продавця, чи є запчастини у продажу до цієї моделі. Наявність запчастин у продажу спростить ремонт у майбутньому. Але якщо ви підбираєте колеса не за моделлю, а за характеристиками, необхідно знати наступні параметри коліс. Частий матеріал колеса буває пластиковим. Даний матеріал є не практичним швидко зношується та видає багато шуму та вібрації при використанні.

Також є EVA колеса, згадані на початку статті. Точніше сказати це пластикове колесо з EVA накладкою, яка складає близько 30% колеса. Даний тип колеса видає мало шуму, поглинає вібрацію та має високу зносостійкість.

Так само є надувні колеса на пластиковому диску. Даний тип колеса має найвищі характеристики довговічності, а також поглинання вібрації та шуму. При підборі коліс необхідно знати діаметр колеса, ширину колеса, а також діаметр отвору під вісь. Важливою деталлю є довжина та форма перехідник для встановлення колеса на вісь та фіксації редуктора до колеса. Найчастіше перехідники на редуктор бувають форми шести пелюсток з одного боку прорізу з іншого. Але буває інших різновидів

Заміна колеса процес не простий, і найчастіше знайти колесо з аналогічним ресунком протектора досить складно. Тому рекомендується міняти колеса парами. При заміні одного колеса є ймовірність того, що електромобіль може перекошувати, адже знос трьох інших коліс буде значним порівняно з одним новим.

Підпишись на нас в Telegram, щоб отримувати більше свіжих новин!