Volkswagen Transporter готується до зміни покоління

Volkswagen показав нове покоління Transporter. Він здивував багатьох, пише Аutoconsulting.

Вже раніше було відомо, що новий Transporter тісно пов’язаний із Ford Transit і розділить з ним не лише платформу, а й силові установки. До сімейства увійдуть дизельні, гібридні та повністю електричні модифікації. Сьогодні Volkswagen показав новий Transponder на офіційному відео у статусі передсерійного прототипу та анонсував прийом попередніх замовлень. Повноцінний дебют моделі намічений на весну наступного року.

Volkswagen та Ford плідно співпрацюють у сегменті комерційного транспорту: німецька сторона розробила «каблучки» Caddy/Tourneo Custom, а американському партнеру було доручено «старше» сімейство Transit/Transporter. Основою для Transporter став Ford Transit Custom, який вийшов на ринок ще минулого року. У Транспортера оригінальний дизайн в стилі Multivan T7, а ось начинка та ж, що й у Транзиту – будуть дизельні версії, у тому числі повнопривідні, гібриди з можливістю зарядки від розетки (eHybrid) і електричний варіант, який називається e-Transporter.

У Ford Transit в арсеналі є дволітрові дизелі EcoBlue потужністю від 105 до 165 кінських сил; плагін-гібридна установка на базі бензинового ДВЗ об’ємом 2,5 літра, якому допомагає електромотор; а також повністю електрична установка у двох варіантах потужності: 184 та 269 кінських сил. Ці ж агрегати дістануться і Transporter.

У сімейство Transporter увійдуть суцільнометалевий фургон і версія Kombi, кожен має два варіанти довжини і висоти даху. Третім виконанням стане бортова вантажівка з дворядною кабіною. Усі ці версії схематично зображені на контейнерах, що потрапили на відео.

Volkswagen почне приймати замовлення на Transpontr нового покоління до кінця грудня, а ось у європейських дилерів новинка з’явиться лише наступної весни.

А як же Volkswagen ID.Buzz? Він залишається окремою моделлю і так і не отримає версії з ДВС. нагадаємо, що електричний VW ID.Buzz дебютував минулого року і також має пасажирську та вантажну версію.