Volkswagen готує нову модель дешевого електрокара: характеристики

Новий дешевий електрокар Volkswagen замінить моделі Golf та Polo.

Він вартуватиме нижче, ніж 35 000 доларів. Про це розповів старший віце-президент та керівник відділу стратегії Volkswagen Group of America.

Компактну новинку підготують за кілька років. Виробництво можуть налагодити на території США чи Мексики.

Раніше з’являлася інформація щодо підготовки моделі Volkswagen ID2.all. Можливо, йдеться про адаптований варіант цієї моделі для американського ринку.

Автомобіль невеликий, з довжиною близько 4 м, колісною базою 2600 мм, шириною приблизно 1,8 м та висотою в 1,5 м. Орієнтовна потужність електричної силової установки – 250-300 к.с. Запас ходу після повної зарядки – близько 450 км.

Але це специфікація концептуальної машини у спортивному виконанні. Конкретних характеристик серійної моделі поки що не повідомляли.

Volkswagen анонсувала третє покоління кросовера Tiguan. В Україні його будуть продавати з турбодизельними двигунами TDI і TSI у парі з автоматичною коробкою передач DSG, повідомляє компанія.

Про потужність подробиць не повідомили. Ходова частина збудована за принципом MQB evo. Оновили систему адаптивного управління шасі DCC і запровадили Vehicle Dynamics Manager. У Volkswagen кажуть, що це зробить новий Tiguan стабільнішим, спритнішим і точнішим в управлінні.