Toyota святкує 40-річчя Land Cruiser 70 спеціальною «чорною» версією

Toyota Land Cruiser 70 — одна з найстаріших моделей марки. Вийшовши на ринок сорок років тому, популярний позашляховик практично не змінювався. Але в листопаді 2023 року Toyota привезла на Japan Mobility Show оновлену версію класичного Land Cruiser 70.

Автомобіль укомплектували сучасними системами безпеки, такими як допомога при підйомі на пагорб та при спуску з гори. Місце під капотом зайняв потужніший двигун.

Майбутній автосалон у Токіо, який відкриється 13 січня, стане місцем прем’єри спеціальної «ювілейної» версії відродженого Land Cruiser 70. Виготовлений в єдиному екземплярі автомобіль відрізняється матово-чорним кузовом, додатковим шноркелем та перемальованим переднім бампером з кріпленням для лебідки. Доповнюють новий образ хромовані корпуси бічних дзеркал, багажник на даху та хромовані колісні диски. Дзеркало на передньому крилі з боку водія відсилає до оригінальної моделі, а прозорі лінзи «поворотників» нагадують, що на дворі 2024 рік.

Щодо механіки, ймовірно, все без змін. Під капотом у концепту, саме в такому статусі «чорний» Land Cruiser 70 з’явиться на авто-шоу в Токіо, стандартний 2,8-літровий мотор. З конвеєра віддача турбодизеля складає 201 к.с. та 369 Нм крутного моменту. Коробка — шестиступінчаста автоматична. Привід — повний, як і належить позашляховику.

На стенді компанії прототип нового Toyota Land Cruiser 70 стоятиме поряд із відреставрованим Land Cruiser J40. Чи отримає особлива «ювілейна» версія серійне продовження, ми дізнаємося під час офіційної прем’єри.