Топ-6 американських автомобілів, які не радять купувати навіть у США

Американські автомобілі ніколи не вважалися зразковими з точки зору безпроблемної експлуатації, але деякі з них мають набагато меншу надійність, ніж інші. Список із 6 таких машин склали журналісти видання «Yahoo.Finance».

Під час формування свого рейтингу експерти враховували численні антирейтинги від провідних американських аналітичних та автомобільних видань.

Chrysler 300

Повнорозмірний седан компанії Chrysler зайняв шостий рядок у ТОП-і Money Inc «20 автомобілів, яких варто уникати за всяку ціну в 2023 році». Згідно з отриманим цією моделлю описом, «трьохсотий» відстає від конкурентів у технологіях, а також має застарілий дизайн. А ще він украй ненадійний і складний із погляду ремонту.

Buick Encore GX

Журнал Top Speed ​​включив Buick до списку з 15 найпроблемніших автомобільних брендів у 2023 році з прогнозованим рейтингом надійності в 54 бали зі 100, а кросовер Encore GX виявився найгіршою моделлю в лінійці компанії за цим показником. За даними ampercar.com, до списку скарг на нього увійшли високі витрати на техобслуговування через часті проблеми з гальмами, двигуном, паливною системою та компонентами вихлопної системи.

Ford Explorer

Популярний кросовер Ford несподіваним чином увійшов до антирейтингу видання Torque News під назвою «Найгірші автомобілі, кросовери та пікапи, які можна купити в 2023 році». І не дарма.

Згідно з дослідженням американських журналістів, машина коштує занадто дорого для 3-рядного «паркетника», а також страждає від проблем з надійністю, неякісним інтер’єром та поганою продуктивністю, багато в чому поступаючись конкурентам.

Dodge Caravan

Погані динамічні характеристики, незважаючи на потужний двигун, і низька економіка палива стали головними мінусами моделі Caravan в рейтингу Money Inc. Крім того, у випадку з цією моделлю все негаразд з точки зору надійності.

Cadillac XT4 Sport

Кросовер Cadillac XT4 Sport був включений до списку «Кращих та найгірших автомобілів, які брали участь у тестах видання «Motor1» у 2023 році». Причому машина виявилася не в першій категорії. Як повідомляє ampercar.com, серед проблем машини були названі “жахливий” двигун, тісний салон, а також не найміцніша підвіска.

Lincoln Aviator

Lincoln став ще одним американським брендом, який включили до рейтингу «TopSpeed» під назвою «найненадійніші автомобільні марки в 2023 році». Показник витривалості машин цієї марки оцінили всього в 54 бали зі 100, а найгіршою моделлю визнали кросовер Aviator.

За даними місцевих журналістів, цей автомобіль «Лінкольн» страждає від безлічі проблем, включаючи несправності електрики, системи приводу, підвіски рульового управління, а також має неякісний інтер’єр.