Техогляд і ваговий контроль: як Кабмін візьметься за безпеку дорожнього руху

Кабінет міністрів планує до 2024 року в Україні знизити рівень смертності при ДТП як мінімум на 30%. Міністр інфраструктури Владислав Криклій назвав способи, як цього хочуть домогтися. Серед способів один виявився досить оригінальним…

Зокрема, Кабмін планує врегулювати ринок перевезень автомобільним транспортом (відповідний законопроект вже внесений до Верховної Ради), ввести обов’язковий технічний огляд легкових автомобілів, забезпечити систему підготовки водіїв, які беруть участь в перевезеннях дітей.

Нагадаємо, що обов’язковий техогляд повинен бути введений в Україні з 2022 року. Стверджується, що корупції при техогляді не буде.

Крім того, в Україні повинні забезпечити проведення аудиту та перевірки доріг загального користування, а також удосконалити систему габаритно-вагового контролю.

Популяризувати безпеку дорожнього руху будуть відомі українські спортсмени. З такою пропозицією виступив спеціальний представник Генерального секретаря ООН з безпеки дорожнього руху Жан Тодт, а Криклій його підтримав.

EN RU UK