Шини Goodyear – якісні моделі для легкових та позашляхових авто

Наявність власного автомобіля забезпечує не тільки максимальний комфорт, а й сприяє свободі, драйву та задоволенню від швидкісної їзди. Всі ці переваги можна отримати завдяки встановленню надійних шин, випущених з урахуванням усіх необхідних вимог безпеки. Таку продукцію виробляє американська компанія Goodyear, яка входить до переліку лідерів шинного ринку, і користується попитом українських автовласників, згідно аналітиці продажів, проведеної фахівцями сайту шин та дисків iGum.

Принципи якості від Goodyear

Історія відомої американської компанії, що спеціалізується на виробництві шин для різних моделей авто, включала різні етапи і розпочалася в 1898 році з виробництва коліс для велосипедів та кінних екіпажів. Навіть найскладніші періоди служили стимулом до подальшого розвитку та вдосконалення, завдяки яким сьогодні логотип Гудієр впізнаваний в кожній країні. Відмітивши значний ювілей в минулому році — а саме 125 років компанії, можна впевнено сказати, що цей виробник має чи не найбільший досвід у створенні та розробці різних моделей шин. Покришки цього бренду складають широкий і різноманітний асортиментний ряд, в якому є шини для вантажного та легкового транспорту, сільськогосподарської та спецтехніки.

Основними принципами розвитку є:

  • постійна робота над створенням нових моделей
  • якісні матеріали
  • контракти на заводську комплектацію автомобілей
  • контроль якості виробництва
  • інноваційні розробки
  • удосконалення технологій
  • власні дослідження та тести

Саме Гудієр постачали шини для автоперегонів Генрі Форду ще в першій половині 20-ого століття, що згодом стало однією з ключових галузей виробництва компанії. Участь у гоночних змаганнях дозволяє виробнику розробляти ефективні рішення, покликані забезпечити відмінні показники зчеплення, керованості та курсової стійкості. Ці технології надалі застосовуються у процесі створення шин для доріг загального користування — легкових та позашляхових моделей.

Гума Goodyear: для зими та літа

Завдяки відмінним зчіпним властивостям, чудовій керованості та точності реакцій на дії водія шини Goodyear гарантують задоволення від водіння. Їх особливості та характеристики сприяють розкриттю потенціалу будь-якого автомобіля, що дозволяє насолоджуватися швидкістю та почуватися впевнено за кермом – у будь-яку погоду та на будь-яких трасах.

Серед зимових моделей цього виробника найпопулярнішими в Україні є UltraGrip Performance+, UltraGrip Ice 2, UltraGrip Ice SUV Gen-1, UltraGrip Performance+ SUV та UltraGrip 600 — розроблені для безпечної їзди засніженими та зледенілими дорогами.

Для літнього сезону автовласники найчастіше обирають EfficientGrip Performance та EfficientGrip 2 SUV — оптимальны моделі для літньої спеки та міжсезоння