Причини виникнення ДТП

Як часто трапляються нещасні випадки

Більшість дорожньо-транспортних пригод трапляється щороку, причому близько половини з них трапляється протягом перших п’яти років після купівлі нового автомобіля. У деяких районах цей показник ще вищий. Найчастішою причиною ДТП є помилка водія. Однак іноді водій сам винен. Нижче перераховані найчастіші причини аварій. Зверніть увагу, що кількість ДТП, які можна віднести до будь-якої конкретної причини, вкрай мала. Якщо частота будь-якої причини висока, вона може бути замінена менш частою причиною.

Як уникнути аварії

Коли ви перебуваєте за кермом, намагайтеся не робити нічого, що може призвести до аварії. Хоча більшість водіїв здатні підтримувати безпечну швидкість, деякі занадто схильні до суджень і перевищують можливості автомобіля. Коли ви перебуваєте на дорозі, може існувати різниця між законною та безпечною швидкістю. Якщо гранична швидкість нижча, ніж звичайна швидкість, з якою ви їдете, це може призвести до зіткнення ззаду. Також важливо уникати коротких шляхів і зрізання кутів – обидві ці дії можуть призвести до несподіваних зупинок і автомобільних аварій. Серед інших поширених помилок – занадто покладатися на свої очі, не дивитися назад і змінювати смугу руху, коли перед вами рух, а також не стежити за пішоходами.

Що робити з автомобілем після аварії

Утримуйте свій автомобіль не менше трьох місяців. Заміна автомобільного мастила, заміна гальм і регулювання підвіски – це нормальне явище після щонайменше трьох місяців експлуатації. Переконайтеся, що ваш автомобіль перебуває в хорошій формі. Перевірте рівень рідини в бачку і рівень у двигуні. Якщо автомобілю 22 і менше років, його можна продати через послугу викуп авто після ДТП в компанії Скуп Авто. Якщо ви змушені віддати автомобіль, постарайтеся зберегти його в хорошому стані і припустіть історію автомобіля.

Висновок

Якщо ви не впевнені, чи несете ви юридичну відповідальність за аварію, завжди краще бути відповідальним і нести витрати, ніж не бути відповідальним і залишитися без гроша в кишені. Автомобільна аварія може бути дуже страшною і небезпечною ситуацією. Якщо ви постраждали в аварії, перший крок до одужання – якомога швидше звернутися до адвоката з автомобільних аварій. Досвідчений адвокат допоможе вам домовитися про вигідне врегулювання спору зі страховою компанією або, якщо ви зайшли в глухий кут зі страховою компанією, допоможе вам домовитися про вигідне судове врегулювання.