Переобладнання автомобілів

Переробка салону мікроавтобуса зараз дуже популярна серед транспортних галузей. Таку роботу виконують далеко не усі обслуговуючі компанії, але і серед наявних вибір непростий.

Компанія «Автополімер» пропонує свої послуги з переобладнання вантажних авто найрізноманітніших напрямів. Це може бути переобладнання мікроавтобусів у вантажний автомобіль або переробка фургона в мікроавтобус — будь-яка із запропонованих робіт буде виконана швидко, якісно і недорого.  Але найголовніше — у нас дуже короткі терміни виконання. Будь-яка робота може бути виконана всього за 1 день!

Звичайно ж, роботу по переоснащенню свого авто або авто своєї компанії можливо зробити і самостійно, з метою економії коштів. Але при її здійсненні ви ніяк не заощадите на інших ресурсах: часі і витратах на придбання матеріалів і устаткування для переробки.

Саме тому так важливо прийняти правильне рішення і скористатися послугами професійних співробітників компанії «Автополімер». Ми все продумали за вас, співпрацюємо тільки з перевіреними компаніями-постачальниками, тому у нас усі необхідні матеріали за максимально вигідною ціною. До речі, остаточна вартість переобладнання автомобіля від нашої компанії також знаходиться на доступному рівні в порівнянні з іншими подібними організаціями.

Діяльність компанії здійснюється в декількох напрямах.

Компанія веде свою роботу відповідно до законодавчих норм і має усю необхідну сертифікацію. Організації-партнери по постачанню матеріалів і устаткування давно перевірені на законність багатьма роками співпраці, сумлінність і якісність компонентів, що поставляються.

Таким чином, якщо ви уперше виконуєте переобладнання автомобілів в Україні і бажаєте звернутися за допомогою до наших майстрів, то будьте упевнені — все пройде максимально успішно.

По підсумку проведених робіт буде підготовлена і уся необхідна документація для постановки вашого перетвореного автомобіля на облік. Наші фахівці підготують усі необхідні ескізи готової роботи, виходячи з ваших побажань і після вашого схвалення, приступлять до роботи.

Однією з істотних переваг нашої компанії є повний супровід кожного клієнта на усіх етапах, а також співпраця та спільні консультації з нашими фахівцями. А це означає, що при появі яких-небудь додаткових питань моментальна допомога клієнтові буде гарантована на усі 100%. Звертайтеся — ми чекаємо на вас і готові до роботи!