Передпусковий підігрівач двигуна Лунфей (Longfei) ВТ-8004 (3.0кВт, 220v) — агрегат для запуску двигуна в холодну пору року

Коли настає холодний період, то з метою безпеки роботи двигуна його краще всього запускати попередньо підігрітим. Для цього передпусковий підігрівач двигуна Лунфей ВТ-8004 підійде найбільше. При використанні цього пристрою не будуть пошкоджені деталі, що може статися, якщо їх експлуатувати на морозі.

Інтернет-магазин «Болгарка.укр» рекомендує купити Лунфей ВТ-8004, призначений для того, щоб прогріти мотор, в якому знаходиться охолоджена рідина, і тільки після цього слід запускати його в роботу.

Автомобільний підпусковий підігрівач Лунфей ВТ-8004: принцип роботи та особливості

Надзвичайно згубно для двигуна запускати його, коли на вулиці мороз. Якщо якийсь час дати двигуну попрацювати, використовуючи холості обороти, ця проблема вирішиться лише частково. Деталі все одно будуть піддаватися зносу і через невеликий проміжок часу можуть вийти з ладу.

Щоб цього не сталося, фахівці розробили та випустили такий прилад, як підігрівач двигуна Лунфей ВТ-8004. Його встановлюють на будь-який вид автомобільної техніки: як легкової, так і вантажної.

Особливості агрегату такі:

  • підігрів двигуна в автоматичному режимі;
  • мотор запускається з його допомогою швидко та легко;
  • існує спеціальний захист від перегріву;
  • кабель — морозостійкий;
  • може працювати до 2-х тисяч годин.

Встановити Лунфей підігрівач ВТ-8004 має професіонал на станції технічного обслуговування авто. Так його робота буде надійнішою і прослужить агрегат набагато довше. Для цього Лунфей підігрівач ВТ-8004 потрібно врізати у систему охолодження.

Живиться пристрій від електромережі 220в. У режимі автоматики підігрів Лунфей ВТ-8004 вмикається, коли температура опускається до мінус 60 градусів, а коли антифриз підігрітий до 70 градусів, то агрегат відключиться автоматично.

Функціональні можливості автомобіля значно покращуватимуться, якщо господар транспорту вирішить придбати такий прилад, як передпусковий підігрівач двигуна 220в Лунфей ВТ-8004. Він підігріє двигун до температури, яка є робочою і забезпечить плавне тертя деталей.

Лунфей 3кВт ВТ-8004 забезпечить не тільки прогрівання підкапотної частини машини, але тепло від нього піде також до кабіни або салону.

Купити передпусковий підігрівач Лунфей ВТ-8004 в інтернет-магазині «Болгарка.укр» має кожен водій. Цим він забезпечить безпечну роботу своєї машини на довгий експлуатаційний строк.

Підпишись на нас в Telegram, щоб отримувати більше свіжих новин!