Опіблоковано рейтинг автомобілів з практично нержавіючим кузовом

Експерти опублікували рейтинг автомобілів, кузов яких чинить найбільший опір іржі протягом довгих років експлуатації. Про це пише Telegraf.

Автомобілісти, у яких 5-річні автомобілі та старше, напевно стикаються з першими «рижики». «Руді» точки на кузові швидко стають іржею, особливо після зими. Деякі нові автомобілі вже через 2-3 роки показують першу іржу на кузові. Інші авто можуть їздити більше п’яти років в міських умовах, і при цьому мати абсолютно цілий кузов.

Якщо ви вибираєте підтриманий автомобіль, і не хотіли б в перший рік займатися іржавим кузовом, зверніть увагу на вживані автомобілі, кузов яких показав високий рівень стійкості.

Рейтинг автомобілів з нержавіючим кузовом:

  • Renault Logan. Якщо ви бачите перед собою іржавий Logan, значить конкретний екземпляр їздив в таксі. Швидке прояв іржі пов’язано з експлуатацією автомобіля в зимовий період, коли дороги посипають реагентами.

    Кузов Logan при регулярному догляді служить дуже довго і не іржавіє.

  • Skoda Octavia. Популярний автомобіль з бюджетної категорії має міцний кузов. Ще з початку 2000-х, коли тільки з’явилися перші моделі Octavia, кузов цих автомобілів показав себе з кращого боку.
  • Nissan Qashqai. Японці, як і раніше роблять надійні автомобілі з міцним кузовом. Qashkai це підтверджує.
  • Honda Cr-V. Можете сміливо брати підтриманий CR-V, адже завдяки обробці кузов служить довгі роки.
  • Toyota Camry (Xv40). Всім відома Camry «сороковка» має відмінний кузов. Автомобіль доступний для любителів бізнес-класу.
  • Citroen С4 Picasso. Кузов цього компактного француза добре оброблений і готовий до випробування вологою і морозом. Однак, щоб зберегти кузов якомога довше, потрібно ретельно стежити і доглядати за автомобілем.
  • Volkswagen Passat B8. Перший німець в рейтингу, який може похвалитися стійким перед корозією кузовом. Крім двигуна, коробки і стану електроніки, в сучасних німців, перед покупкою, важливо дивитися на стан кузова.
  • Audi A6. З оцинкованим кузовом дуже просто протистояти утворенню корозії. Однак, будьте уважні при огляді кузова. Якщо на Ауді є сліди корозії, можливо, ця деталь кузова брала участь в ДТП, і тепер виявляються наслідки деформації металу.

При виборі підтриманого автомобіля ми найчастіше звертаємо увагу на пробіг, адже саме цей показник визначає ступінь зносу всіх вузлів і агрегатів, включаючи кузов. З огляду на той факт, що пробіг могли змотати, завжди потрібно дивитися по факту: вибирати кращий підтриманий автомобіль, який возитиме вас і вашу родину, і доставляти мінімум турбот.