Нову Tesla Model 3 Performance помітили на зйомках рекламного ролика

На зйомках рекламного ролика у Валенсії, Іспанія, було помічено нову модель Tesla Model 3 Performance. Електрокар знімали без камуфляжу, тому у папараці з’явилася можливість розглянути автівку досить детально.

У 2023 році автовиробник представив Model 3 з оновленим дизайном, до лінійки увійшли RWD та двомоторні версії Model 3 з високим запасом ходу, проте оновлений Performance тоді представлений не був.

Модель доопрацьовували, і в Мережі з’являлися фото машини у камуфляжі, тож розглянути її можливості не було. На зйомках ролика вдалося помітити, що Performance отримала спортивні сидіння та значок Ludicrous.

До оновлення модель була дуже схожа на машини Model 3 в інших комплектаціях, проте з оновленням Tesla встановить гальма більшого розміру, додасть спойлер і підвищить продуктивність електрокара. Також Model 3 Performance вийде на ринок із новими колесами, переднім бампером та сидіннями.

Наразі невідомо, коли станеться офіційний реліз електрокара. Однак з урахуванням зйомок рекламного ролика моделі можна припустити, що це станеться найближчими місяцями.