Названо марки найдешевших та найдорожчих в обслуговуванні автомобілів

Ціна автомобіля, нового чи вживаного, не єдина економічна міркування, яку необхідно враховувати під час інвестування у транспортний засіб. Витрати їх зміст відіграють важливу роль у досвіді людини, як власника автомашини.

Дослідження, проведене компанією Car4you, яка надає послуги автопідбору, показало рейтинг різних марок (*) машин, упорядкованих відповідно до умов вартості середнього ремонту протягом 10 років експлуатації.

Car4you проаналізувала дані, зібрані через сервіс 1,3 мільйона транспортних засобів протягом майже десятиліття операцій. Різниця між найдорожчою маркою в обслуговуванні та найдешевшою маркою становить додаткові 12 300 доларів на технічне обслуговування за 10 років.

* До списку не входять люксові бренді, автомашини високого рівня розвитку або виключно спортивні автомобілі. Також пропущено бренді Genesis, Jaguar, Lincoln та Smart через відсутність достатніх даних.

Середня вартість 10 років технічного обслуговування: $17 800.

BMW поважає свою репутацію, позиціонуючи собі як найдорожчий в обслуговуванні бренд, маючи перевагу в 4900 доларів США перед іншим брендом із найдорожчим обслуговуванням. Найбільша різниця з наступним брендом у всьому списку.

1. Mercedes-Benz

Середня вартість 10 років технічного обслуговування: $12 800.

Звичайно, Mercedes-Benz не буде проти того, щоб опинитися в тіні BMW цього конкретного списку.

2. Cadillac

Середня вартість 10 років технічного обслуговування: $12 500.

Легендарний американський люксовий бренд опитує міф про перевагу місцевих моделей для наслідування вартості сервісного обслуговування.

3. Volvo

Середня вартість 10 років технічного обслуговування: $12 500.

Шведський виробник відрізняється безпекою та довговічністю своїх моделей, але не низькими витратами на їх сервіс.

4. Audi

Середня вартість 10 років технічного обслуговування: $12 400.

Ми не були здивовані, отримавши популярну німецьку марку автомобілів преміум-класу у першій половині цього списку.

5. Saturn

Середня вартість 10 років технічного обслуговування: $12 400.

За іронією долі бренд, який функціонував як канал продажу економічних автомобілів, став одним із найдорожчих з обслуговування в цьому списку. Це важливо враховувати, оскільки на вторинному ринку все ще є моделі Saturn. YourMechanic.com не пояснила, чому до переліку не було включено мертвих брендів Hummer та Saab.