Найнадійніші марки авто: свіжий рейтинг топ-10

Неважливо, купуєте ви авто у салоні чи на вторинному ринку, одна з головних ознак, за якими варто обирати – це надійність. І деякі бренди можуть похвалитись тим, що їхні моделі перевищують конкурентів за цим показником.

Видання Slashgear.com склало свій рейтинг надійності автобрендів.

Для цього журналісти скористались результатам опитування задоволеності водіїв, звузивши вибірку до моделей 2021-2024 років.

Всього в дослідженні врахували думку автовласників про понад 330 000 транспортних засобів. І ось до яких висновків вдалося дійти

10. Nissan

Японський концерн випускає мільйони автомобілів щороку, а в його лінійку входять різні типи машин – від сімейних позашляховиків до електромобілів.

Одним із аспектів, який робить автомобілі Nissan такими надійними, є те, що їх дуже легко відремонтувати порівняно з багатьма іншими марками.

Запчастини постійно доступні і серед них майже нема спеціалізованих. Вже один цей факт сильно впливає на оцінку надійності японських автомобілів.

В середньому на 100 машин Nissan припадає 170 повідомлень про проблеми, що нижче за середній показник у 186 проблем, а запас ходу електромобілів бренду знаходиться на одному рівні із Tesla.

9. Hyundai

Південнокорейський виробник, окрім випуску власних авто, також є найбільшим акціонером Kia та володіє брендом люксових автомобілів Genesis.

Компанія заробила міцну репутацію завдяки добре побудованим автомобілям, які нечасто ламаються і які можна відремонтувати відносно недорого та швидко.

На 100 автомобілів Hyundai фіксується 170 проблем. А ще концерн пропонує велику гарантію виробника – більшу, ніж у більшості конкурентів.

А це має означати, що клієнти не зіткнуться з дорогими витратами на ремонт двигуна протягом усього терміну служби автомобіля.

8. Kia

І знов корейський автобренд. Його філософія, як заявляється, полягає в тому, щоби ставити клієнтів на перше місце і надавати тільки найкраще з точки зору якості та обслуговування.

Водії переконують, що це не пусті слова. Автомобілі Kia часто посідають перші місця в опитуваннях про надійність.

Особливо успішними моделі бренду є в категорії компактних міських авто, а також середньорозмірних та малих позашляховиків.

7. Mazda

Останні десятиліття принесли японському бренду славу не тільки виробника надійних автомобілів, але й одного з найбільш інноваційних автоконцернів.

Машини, що сходять з конвеєра Mazda поєднують в собі надійність сімейного авто зі спортивним характером.

Звіти показують, що їм потрібно найменше часу поза дорогою для ремонту, а відповідні витрати при цьому залишаються одними з найбільш низьких.

На 100 автомобілів марки фіксується всього 174 повідомлення про проблеми.

6. Subaru

Японська корпорація зробили собі ім’я, впроваджуючи інновації на ринку повнопривідних автомобілів, і завдяки своїм якостям досягла великих успіхів у чемпіонаті світу з ралі.

Ймовірність того, що водій надовго застрягне з ремонтом Subaru і витратить на нього чимало грошей, дуже невелика, це робить бренд улюбленцем автомобілістів.

Та й професійні рейтинги вказують на те, ці авто – дуже хороший вибір.

5. Honda

Досвід японського концерну у випуску широкого спектру різних транспортних засобів робить його провідним гравцем у світі автомобілебудування.

Неважливо, чи ви шукаєте спортивний автомобіль, позашляховик або навіть хетчбек, Honda в змозі задовольнити цей попит і запропонувати високу надійність авто.

Моделі бренду, як правило, є одними з найдовговічніших і добре працюють навіть після десяти років використання.

А їх ремонт, за результатами досліджень, вимагає найменшого обсягу роботи.

4. Acura

Простіше кажучи, Acura – це люксовий підрозділ японського виробника автомобілів Honda.

Ці автомобілі побудовані на тій самій платформі, але на додачу пропонують довгий список поліпшених функцій та деякі компоненти вищого класу.

Модель NSX навіть змогла свого часу перервати гегемонію європейців на вершині списку надпотужних авто.

3. Mini

Колись британський бренд і символ англійського стилю зараз перейшов під контроль BMW.

Німецький концерн розширив лінійку моделей і добре попрацював над їхньою надійністю. Зокрема усунув типові проблеми з якістю складання та несправностями гідропідсилювача керма.

За свіжою статистикою, на 100 одиниць авто повідомляється про 170 проблем.

Окрім того, Mini дуже цінуються на вторинному ринку, адже не втрачають надійності протягом тривалого часу.

2. Toyota

Виробляючи близько 10 мільйонів автомобілів щороку, японська компанія є одним з найбільших гігантів галузі.

І такий успіх її моделям забезпечила виняткова надійність. Багато в чому це можна пояснити філософією Toyota щодо контролю якості та випробувань.

Компанія робить все можливе, щоб забезпечити ефективну та результативну роботу кожної частини своїх автомобілів. І це позначається на результатах опитувань.

Окремо можна зазначити, що Prius став найпопулярнішою моделлю серед водіїв Uber, для яких машина – робочий інструмент.

1. Lexus

Американська люксова гілка бренду Toyota зуміла за багатьма показниками обійти такі європейські бренди, як BMW і Mercedes Benz. Зокрема, за надійністю.

Під цим брендом випускається широкий спектр моделей – від седанів та позашляховиків до спортивних автомобілів.

На додачу до прискіпливого підходу Toyota він пропонує люксові рішення, покликані створювати у водія якнайменше клопоту.

Свідчення цього – велика гарантія, яку дає компанія на свої машини.