Mazda прискорить розробку новинок за допомогою штучного інтелекту

Технологія зі штучним інтелектом (ШІ) британської софтверної компанії Secondmind може скоротити час розробки автомобіля з років до місяців, що призведе до зменшення кількості помилок при проектуванні та тестуванні, а також до зниження вартості прототипів на 40%. Mazda планує використовувати технологію Secondmind, щоб скоротити час калібрування двигуна вдвічі.

Компанія Secondmind оголосила про розширення свого довгострокового стратегічного партнерства з компанією Mazda з метою просування інновацій на основі штучного інтелекту, які спрямовані на оптимізацію розробки нових автомобілів. Розширене партнерство зосереджується на комерційному впровадженні рішень, які значно скоротять час, кошти та кількість помилок в процесі проектування.

Mazda приєдналася до нового раунду фінансування Secondmind на суму $16 млн разом з існуючими інвесторами Secondmind – Amadeus Capital Partners, Atlantic Bridge Ventures та Cambridge Innovation Capital.

Розширення стратегічного партнерства ґрунтується на більш ніж трирічній співпраці з Mazda в галузі досліджень у сфері штучного інтелекту. Secondmind слугуватиме провідником до екосистеми штучного інтелекту Кембриджу, що дозволить впроваджувати більш передові AI-рішення в автомобільну інженерію.

Наохіто Сага (Naohito Saga), виконавчий директор, відповідальний за стратегічне планування досліджень і розробок в Mazda, сказав: “Автомобільна промисловість потребує подальшого прискорення та ефективності розвитку через диверсифікацію потреб ринку та зростаючу складність технологій, і ми сподіваємося, що наше партнерство з Secondmind сприятиме подальшому розвитку виробництва автомобілів Mazda”.

Кевін Діллон, керуючий партнер Atlantic Bridge Ventures, сказав: “Будучи основним інвестором Secondmind з 2017 року, Atlantic Bridge Ventures продовжує допомагати компанії скористатися високим попитом на її революційні рішення машинного навчання для точної інженерії, і ми раді вітати Mazda, новатора в галузі автомобільної інженерії, в якості стратегічного інвестора Secondmind. Ми твердо віримо в потенціал Secondmind як каталізатора трансформації автомобільного дизайну та ефективності розробки в епоху програмно-визначених транспортних засобів”.

Стартап Secondmind здатен значно скоротити час розробки автомобіля – з років до місяців, що в кінцевому підсумку призведе до створення кращих автомобілів за коротший проміжок часу.

Використовуючи машинне навчання, технологія штучного інтелекту, розроблена Secondmind, здатна мінімізувати кількість помилок при проектуванні та тестуванні в десятки разів. Це, в свою чергу, призведе до зменшення кількості виправлень та значного зменшення потреби у дорогих прототипах, приблизно на 40%.

Співпраця між Mazda та Secondmind ґрунтується на вже успішному трирічному партнерстві. Протягом цього періоду Mazda використовувала ШІ Secondmind для спрощення складного процесу проектування та розробки електромобілів. Основна мета на новому етапі співпраці – скоротити час калібрування двигунів вдвічі.