«Гарячі» хетчбеки Hyundai залишають Європу

Hyundai Motor вирішила припинити виробництво бензинових N-моделей для європейського ринку у першій половині 2024 року. Йдеться про «заряджені» хетчбеки Hyundai i20 N, i30 N та i30 N Fastback. «Під ніж» вони потрапили через зобов’язання бренду до 2035 року запропонувати європейцям лінійку продуктів з нульовим рівнем викидів. Повністю вуглецево-нейстральним бренд має стати до 2045 року.

Зі слів представника німецького підрозділу Hyundai Motor, у Німеччині i20 N та i30 N, як і раніше, відображаються в конфігураторі та будуть доступні у дилерів у межах складських запасів. Можливо їх вистачить до кінця цього року. Але це не означає, що європейці залишаться без заряджених автомобілів. «Гаряча» версія є у повністю електричного кросовера Ioniq 5. За неофіційними даними, в найближчому майбутньому на ринок вийде Ioniq 6 N.

Варто зазначити, що останні моделі Veloster N чи Elantra N так і не доїхали до Європи. У Kona нового покоління N-версії поки немає. Сімейна лінійка кросовера завершується версією N-Line.

Як зазначається, високопродуктивні N-моделі не зникнуть із інших ринків. Більш того, у Hyundai підтвердили плани з випуску нового седана Elantra N, можливо, з потужнішим двигуном.