Car-rent.ua – справді недорога оренда найкращих авто

Останнім часом послугою прокату авто користується все більше українців. Це пояснюється тим, що в умовах війни все частіше трапляються збої в роботі громадського транспорту, а ціни на таксі «підскочили» в рази.

Таким чином, значно дешевше взяти машину напрокат і їздити по справах протягом цілого дня, ніж кілька разів на день замовляти таксі.

Carrent.ua чудово розуміє потреби своїх клієнтів і не припиняє свою роботу ні через війну, ні через блекаут чи чергову ракетну атаку.

Car-rent.ua – компанія, перевірена часом

Компанія Car rent надає послуги з оренди автомобілів вже більше 6 років. За цей час вона заробила репутацію надійного сервісу автопрокату, яким користуються та якому довіряють публічні люди та зірки.

За роки своєї діяльності автопарк Carrent в Києві значно розширився, і тепер в ньому наявні автомобілі як економ-класу, так і преміум.

До того, на сайті Carrent.ua можна взяти авто в оренду за акційною ціною – такі пропозиції компанія регулярно розміщує на своєму ресурсі.

Цілодобова робота сервісу дозволяє взяти авто напрокат в будь-який час доби, а оформлення заявки займе до 30 хвилин. Обраний автомобіль буде поданий на вказану клієнтом адресу, в тому числі і за межами міста. Це дуже зручно, адже отримати автомобіль в своє розпорядження можна відразу по прибуттю в Київ, скажімо в аеропорті (коли вони відновлять свою роботу)чи на вокзалі.

«Віддати» автомобіль можна також за будь-якою адресою за домовленістю.

Крім того, якщо водій з якоїсь причини вирішить користуватися авто після закінчення терміну оренди, то йому варто лише попередити менеджера компанії про своє рішення, і оренда буде продовжена. А чим довше клієнт користується машиною – тим менша ціна!

Взяти авто в оренду – гарна ідея

Більшість водіїв, які звикли кожного дня бути за кермом, не уявляють свого життя без автомобіля. І коли з якихось причин вони не можуть ним скористатися, наприклад, через поломку, їх виручає сервіс оренди авто.

Carrent.ua дає можливість не тільки бути мобільним, доки власне авто в ремонті, а й потішитися водінням того автомобілю, про який давно мріялося, проте не було можливості придбати.

Та не тільки через неможливість користуватися власним авто клієнти звертаються в автопрокат в Києві.

Взяти автомобіль напрокат можна, щоб:

  • Зустріти друзів чи родичів з аеропорту чи вокзалу, а габарити власного авто не дозволяють їх всіх розмістити;
  • Зробити ефектну фотосесію чи динамічний відеоролик з престижним авто;
  • Перевезти свої речі при переїзді;
  • Просто покататися в розкішному автомобілі;
  • Влаштувати тест-драйв авто перед покупкою;
  • Подорожувати Україною.

Проте яка б не була причина оренди, водії завжди залишаються задоволеними сервісом та якістю надання послуги. Про це свідчить безліч постійних клієнтів та позитивні відгуки про Carrent.ua в мережі.

Співпраця з компаніями – один із напрямків роботи Carrent.ua

Крім надання послуг фізичним особам, Carrent.ua активно співпрацю з великими та маленькими компаніями, які зацікавлені в оренді автомобілів.

Адже мати свій власний автопарк, обслуговувати автомобілі, оплачувати послуги охорони та водіїв – досить відчутна стаття витрат, яку осилити може далеко не кожна організація.

Натомість, набагато легше і дешевше, що не менш важливо, взяти автомобіль напрокат для того, щоб:

  • Зустріти чи відвезти колег до аеропорту, на вокзал;
  • Організувати виїзні заходи для колективу;
  • Періодично користуватися автомобілем бізнес-класу при важливих зустрічах;
  • Час від часу брати авто напрокат, щоб вирішувати ділові питання.

Компаніям, що займаються суспільно-корисною діяльністю, Carrent.ua надає послуги автопрокату на спеціальних умовах!

Багато цікавого та корисного можна дізнатися про Кар рент, відвідавши сторінку в Інстаграм, де постійно публікуються цікаві дописи про діяльність компанії та афішуються всі акції і пропозиції!