Автошини Debica Frigo HP2 — абсолютна безпека на зимових дорогах

Для водіїв, що знаходяться в активному пошуку покришок для зимового сезону без шипів, важливо, щоб при цьому зберігалася якість навіть у сильні морози. Шини Debica Frigo HP2 відповідають цьому критерію і призначені для широкого спектра легкових автомобілів. Ця гума є новинкою зимового сезону 2016-2017 років, що випускається у великому розмірному ряді, що налічує 17 зразків, дає можливість охопити практично весь сегмент легкового шинного ринку.

Технологічні особливості моделі Debica Frigo HP2

Нове покоління отримало сучасний W-подібний візерунок, що, за словами виробника, зробило їх ще продуктивнішим та комфортнішим на зимовому слизькому покритті. Подібне рішення позитивно позначається на управлінні, шини Debica передбачувано поводяться як за прямолінійного руху, так і при їзді заднім ходом.

Особлива форма блокових елементів, виконаних заокругленими, забезпечує безпеку на вологій дорозі. Відведення вологи та снігової шуги відбувається значно швидше та ефективніше. Швидкість відтоку снігових мас також підвищує гілляста дренажна система.

Серед особливостей Дебіца Фріго ХП 2 можна виділити:

  • технологія V-TRED — вдале використання спрямованого симетричного дизайну протектора для високої продуктивності гуми;
  • наявність прорізів, що взаємозмикаються, на поверхні для збереження хорошої жорсткості протектора і контрольованості покришки при поворотах і маневрах на будь-якому типі поверхні;
  • округла форма плечової зони шин забезпечує щільне зчеплення на засніженій поверхні та безпечне пересування на мокрому дорожньому покритті;
  • центральні поздовжні ребра утворені бічними великими та монолітними середніми, така конструкція надає курсову стійкість.

Зимові шини Debica Frigo HP2 виготовлені з еластичного та м’якого гумового складу, що зберігає свої первісні властивості у широкому діапазоні температур. Інноваційна сировина, що використовується при створенні внутрішньої конструкції, зробила гуму легкою та економічною. За рахунок зниженого опору коченню значно скорочено паливні витрати, що особливо важливо взимку, коли потрібно витрачання енергії ще й на обігрів салону.

Експлуатаційні властивості, розмірний ряд

Гума Debica Frigo HP2 за результатами тестувань показала відмінні показники експлуатації як бездоганне зимове зчеплення та збалансовану керованість. Варто і сказати про покращене гальмування на поверхнях, покритих крижаною кіркою, яким забезпечать автомобіль зимові шини цієї марки. На відміну від попередниці, на гуму нанесено більше зчіпних кромок, тому гальмівний шлях зведений до мінімуму.

Підібрати необхідний розмір шин для коліс певної марки буде не складно, виробник випустив на ринок модель в 17 типорозмірах. Наприклад, можна взяти 195/55 R15 85H або 205/55 R16 91H. Приємним бонусом є їхня доступна вартість.