Як організувати ознайомлювальний політ на літаку?

Хотіли б політати на приватному літаку в небі над містом? У такому випадку потрібно знайти компанію або приватних фахівців, які пропонують послуги з організації ознайомлювальних польотів на літаку. Знайти таких фахівців можна навіть в інтернеті.

На цьому сайті опублікована інформація про послуги команди “Твоє”. Перейдіть по посиланню і докладніше ознайомитися з послугами з організації ознайомлювальних польотів на літаку Socata TB-20.

Це компактний чотиримісний літак, який покатає вас по небу протягом 20 хвилин. Політати на літаку коштує не так дорого, як вам здається, потрібно тільки звернутися за допомогою і консультацією до кваліфікованих фахівців, щоб дізнатися корисну інформацію.

На сайті є докладна інформація: місце проведення, фото і відео польотів, відгуки та відповіді на актуальні питання. Корисна фішка: можна замовити брендоване лист або електронний сертифікат на політ. Це може бути несподіваний сюрприз для близької людини, який давно мріяв політати.

Якщо у вас вже є подарунковий сертифікат, активувати його можна на сайті.

Заздалегідь ознайомтеся з послугою, щоб підготуватися, налаштуватися, приїхати на аеродром і разом з досвідченим пілотом піднятися високо в небо. Цікавтеся повним переліком послуг, корисною та актуальною інформацією, яка допоможе вам у всьому розібратися.

Прямо в повітрі можна освідчитися в коханні, зробити пропозицію руки і серця або провести найромантичніше побачення, яке їй обов’язково запам’ятатися. Вибирайте самий незвичайний вид проведення дозвілля – запам’ятайте 20 хвилин у своєму житті, які ви провели в повітрі з коханою людиною.

Якщо у вас залишилися питання по організації польоту або отримання сертифіката, зверніться за консультацією до менеджерів компанії. Забронюйте дату, щоб організувати незабутню поїздку і вирушити назустріч яскравим емцоіям. Такий дозвілля ви обов’язково запам’ятайте, і захочете ще більше екстриму в своєму житті або потім знову повторити політ, щоб відчути свободу в повітрі.