Політ на повітряній кулі: як здійснити мрію?

Політ на повітряній кулі – незабутня подорож в небі, екстрим і романтика на висоті пташиного польоту. Організувати політ зможе кожен бажаючий: послуга коштує відносно недорого в порівнянні з емоціями, які ви отримаєте після приземлення.

Зробіть ще один день в житті вражаючим і незабутнім.

Організацією польоту повинна займатися команда професійних повітроплавців. Перед польотом готується куля, перевіряється спорядження, проводиться інструктаж, підбирається майданчик для зльоту і хороша погода на цілий день. Тільки в цьому випадку політ пройде на високому рівні.

5 причин політати на повітряній кулі:

  1. Новий вид екстриму на висоті.
  2. Доступна прогулянка в небі.
  3. Краса, що відкриваються з висоти пташиного польоту.
  4. Романтичний подарунок близькій людині.
  5. Здійснення мрії.

Політати на повітряній кулі недорого пропонує компанія «Touch the Sky». Команда професійних повітроплавців організовує політ на високому рівні. Обговоріть майбутній політ: кількість пасажирів у кошику, маршрут, тривалість польоту, приблизна дата вильоту.

У компанії є дві кулі: на 2 і 6 чоловік. Тривалість маршруту становить 3-4 години, куля буде летіти зі швидкістю 10-20 км/год (в залежності від сили вітру). Куля буде підніматися на висоту 200-500 метрів. При бажанні клієнта можна піднятися на висоту 1000-1500 метрів. Якщо у вас залишилися питання, наприклад, який одяг вдягти або наскільки холодно на висоті, на сайті є корисна інформація та відповіді на актуальні питання.

Додаткові послуги компанії «Touch the Sky»:

  • безкоштовна консультація та відповіді на всі питання;
  • трансфер до місця початку подорожі;
  • знайомство з літальним апаратом (принцип роботи, техніка безпеки);
  • підготовка до польоту і інструктаж;
  • шампанское для щасливих клієнтів після приземлення.

Всі клієнти, які вперше політали на кулі, будуть посвячені в повітроплавці.

Екстрим і романтика: 2 в 1

Політ на повітряній кулі – це екстрим, який ви наврядчи пробували. Вільний рух за потоком вітру дарує неймовірні емоції, а мінімальна участь в управлінні і політ на висоті 1000 метрів подарує справжній екстрим.

Зробіть приємний подарунок другій половинці – організуйте романтичний політ на світанку тільки для двох. Таке побачення обов’язково їй запам’ятається. Не рідко хлопці роблять пропозицію своїй обраниці під час польоту.

Сертифікат на політ на повітряній кулі

Більш романтичніший подарунок складно придумати. Якщо ваша близька людина давно мріяла про такий політ, ви вгадаєте з подарунком на всі сто. Подарункові сертифікати від компанії «Touch the Sky» красиво оформлені і діють цілий рік.

Підпишись на нас в Telegram, щоб отримувати більше свіжих новин!