Двопідвісні велосипеди: якість у пріоритеті перед вартістю

Зробити правильний вибір між двопідвісом та однопідвісною моделлю велосипеда буде простіше, якщо ви добре інформовані щодо:

 • особливостей їхньої конструкції;
 • їх недоліків та переваг;
 • ціновий діапазон моделей велосипедів обох цих типів.

Двопідвісні велосипеди в Україні користуються високим купівельним попитом, оскільки характеризуються надійністю, універсальністю та різноманітністю модельного ряду від найвідоміших світових брендів. В інтернет-магазині компанії Unisport ви можете за вигідною ціною придбати якісний двопідвіс, який при правильному догляді та бережливому до нього відношенні прослужить вам довгі роки.

Які велосипеди відносять до двопідвісів і чому?

Однопідвісними називають моделі гірських велосипедів, відомі під назвою “хардтейл”. До ключових особливостей їхньої конструкції відносять наявність жорсткої рами та амортизаційної вилки на одному колесі. Двохпідвісами називають ті ж гірські велосипеди, але оснащені амортизаторами на обидва колеса. Такий тип амортизації підвищує контроль та керованість двопідвісним велосипедом на нерівній дорозі, пом’якшення ударів та підвищену зчіпку коліс з будь-яким дорожнім покриттям.

Навіщо призначені велосипеди з двома підвісками?

До двопідвісних моделей відносяться маунтинбайки (теж гірські велосипеди), що мають якісно покращені технічні характеристики. Вони відрізняються підвищеною міцністю і надійністю, комфортні при пересічній їзді і виграють у порівняльній характеристиці навіть у таких моделей велосипедів, як хардтейл або гібрид.

Для таких велосипедів швидкісний спуск є рідною стихією, вони, як інший тип велосипеда, найбільше призначені для екстремальних катань і їзди по складних і важкодоступних маршрутах. Якщо ви хочете купити двопідвісний велосипед, знайте, що приналежність до тієї чи іншої спортивної дисципліни велобайки цього класу можуть відрізнятися один від одного візуально.

Маунтинбайки, наприклад, найчастіше використовуються у спортивних змаганнях з таких дисциплін, як:

 • (FR) Frerride, DH,
 • XC (Cross Country),
 • (Down Hill).

Одночасно із зовнішніми відмінностями, двопідвіси відрізняються і властивостями своїх характеристик. Наприклад, велосипеди з двома підвісками для даунхіл відрізняються надійністю, міцністю, маса велосипеда тут не має особливого значення.

Будь-яка модель двопідвісу має бути якісною. При покупці важливо переконатися, що вам пропонують модель від перевіреного продавця, а не дешеву підробку. Тим більше це важливо, оскільки ціна на двопідвіси суттєво вища, ніж на велосипеди іншого класу. Вигідно придбати велосипед із двома підвісками від надійних виробників ви можете в інтернет-магазині Unisport.

Чому двопідвісні велосипеди не можуть бути дешевими?

Якщо вам пропонують дешеву двопідвісу, будьте впевнені, що вона відрізнятиметься за деякими факторами від нормальної моделі.

 Амортизаційні пружини

Найімовірніше, вони будуть взяті, як то кажуть, «від трактора». Такий велосипед навряд чи витримає першу пару-трійку стрибків, щоб не розвалитися або велосипедист «силою трактора» буде просто викинутий із сідла на дорогу. Справжні двопідвісні велобайки оснащені якісним амортизаційним обладнанням Shimano. Амортизатори двопідвісу іноді коштують дорожче за складання всієї передньої вилки хардтейла.

Геометрія та якість рами

Для конструкції двопідвісного велобайка характерна наявність не статичних елементів, складання яких завжди коштує дорожче. Вартість моделі з жорсткою рамою, на якій встановлено обладнання не вище 1–2 класу, буде нижчою, ніж у ригіда або укомплектованого хардтейлу. У порівнянні з останнім двопідвіс має наступні переваги:

 1. Стійка конструкція.
 2. Комфортна їзда пересіченою місцевістю.
 3. Економія сил райдера при подоланні перешкод за рахунок м’якої та надійної амортизації.
 4. Висока міра керованості на складному маршруті.
 5. Солідний зовнішній вигляд.

Стережіться придбати дешеву модель двопідвісника, краще вже зробіть вибір у бік якісного хардтейлу, щоб потім не шкодувати про покупку, яка принесе вам масу неприємностей.

Купити двопідвісний велосипед у Києві, Харкові, Дніпрі та інших містах України для занять даунхіллом ви можете в інтернет-магазині Юніспорт. Ми пропонуємо лише якісну продукцію від відомих світових виробників.

Share via