Аеродинаміка коліс: чому це важливо для швидкості вашого велосипеда?

Існують методи покращення якості пересування на велосипеді, і пов’язані вони з деякими фізичними характеристиками деталей. Це прямо стосується швидкості велосипеда, на яку впливає аеродинаміка коліс. В цій статті не буде занурення в особливості будови й матеріалів коліс, тут йдеться про параметри — тиск камер та корисні характеристики, наприклад, як визначити діаметр колеса велосипеда. 

Покрокова інструкція: як визначити оптимальний тиск в шинах велосипеда

Інформація про те, як визначити оптимальний тиск в шинах велосипеда і виконати правильні розрахунки, допоможе початківцям велоспорту. Вона корисна для того, щоб кожна поїздка була комфортною, а велосипед їхав зручно, плавно, швидко, що особливо важливо в осінній період. 

Поширені помилки: недостатньо накачані камери й навпаки — занадто сильно. В першому випадку вело колеса їхатимуть з гіршою керованістю, що вимагатиме від користувача ровера зайвих зусиль. В іншому випадку зносостійкість камер зменшується, знижується комфорт пересування. 

Не існує універсального параметра тиску. Для конкретного ровера, стилю їзди та покриття підбирається конкретний рівень тиску. 

І якщо ви плануєте купити велосипедні шини з метою долати різні відстані особливо восени, вам буде корисно дізнатися про аспекти визначення оптимального рівня тиску, а насамперед це:

  1. Інформація, що вказана на кожній покришці виробником: це розмір шини та діапазон допустимого тиску. 
  2. Правильний розрахунок відповідно до одиниць вимірювання: Bar (бар), Psi (сила в фунтах на м²), Pa (Паскалі). Співвідношення тут таке: 1 Bar = 100 000 Pa = 14,504 Psi. 
  3. Вид велосипеда й стиль їзди. Накачати колеса для спортивного велосипеда краще таким чином, щоб тиск відповідав вазі велосипедиста, наприклад, для людини 77 кг — 40-43 Psi. Камери шосейних роверів накачують значно сильніше! 
  4. Температура повітря. Тут знов активно спрацьовує фізика: на холоді тиск в камерах падає, їх необхідно підкачувати.

Якщо вам потрібно замовити нові шини для велосипеда, звертайтеся до WestVelo — інтернет-магазину велотоварів, який пропонує великий вибір різноманітних моделей на всі розміри коліс. Каталог цього онлайн-маркету потішить будь-кого, адже тут не лише можна комфортно вибрати велосипедні шини, купити камери, а також придбати корисні аксесуари, запчастини, інструменти для велосипеда. Замовити з доставленням по Україні допоміжні колеса до дитячого велосипеда тут можна за найкращою ціною, адже Вествело — спеціалізований онлайн-магазин, який працює на українському ринку дуже давно й розуміє потреби велосипедистів. 

Якісні та надійні купити колеса до велосипеда в інтернет-магазині велотоварів ВЕСТВЕЛО

Отже, правильно накачані колеса — запорука комфортної та швидкої їзди. А щоб покришки та камери завжди були в запасі, їх краще заздалегідь придбати. Вигідно купити колеса до велосипеда завше можна на сайті спеціалізованого маркету westvelo.com.ua:

  • в магазині гарантовано високу якість всіх товарів;
  • менеджери надають допомогу у виборі моделей;
  • доставлення відбувається оперативно;
  • ціни в інтернет-магазині найкращі, асортимент — дуже широкий. 

Вествело — все для вашого велосипеда, комфортних і безпечних незабутніх велопрогулянок.