Точну копію «Титаніка» спустять на воду через 4 роки

Австралійський багатій побудує власну копію «Титаніка» на заводі у Китаї.

Відомий австралійський мільярдер Клайв Палмер вирішив побудувати точну копію круїзного лайнера «Титанік», що затонув під час свого першого і останнього рейсу 14 квітня 1912 року після зіткнення з айсбергом в Атлантичному океані.

Замовлення буде виконувати державна верф Китаю.

Як розповів бізнесмен, ця ідея приходила в голову багатьом, проте у людей просто не було грошей, щоб втілити проект в життя.

«У нас же є гроші, є завод, і ми працюємо над тим, щоб закінчити судно і здати його в експлуатацію», — розповів магнат.

Очікується, що близнюк легендарного судна курсуватиме в північній півкулі, здійснюючи трансатлантичні рейси між Європою і Північною Америкою. Перший рейс запланований на кінець 2016 року.

Магнат запевнив, що нове судно буде побудовано з урахуванням всіх новітніх технологій, а тому ймовірність аварії корабля буде мінімальною.

Нагадаємо, британський пароплав «Титанік» був спущений на воду 31 травня 1911. На той момент він був найбільшим судном у світі. Під час свого першого рейсу 14 квітня 1912 р корабель зіткнувся з айсбергом і через 2 години 40 хвилин затонув. На борту знаходилися 1 тис. 316 пасажирів і 908 членів екіпажу — всього 2 тис. 224 особи. З них врятувалися 711 осіб, 1 тис. 513

Добавить комментарий