Євген Клопотенко вперше розповів, чому не спілкується з Ектором Хіменесом-Браво

Відомий шеф-кухар Євген Клопотенко поділився деталями щодо непорозумінь, які виникли між ним та колегою-кулінаром та ведучим Ектором Хіменесом-Браво.

У світі гастрономії іноді виникають непорозуміння, які можуть призвести до конфліктів навіть між відомими кулінарами. Євген Клопотенко, шеф-кухар з великим ім’ям в галузі, розповів про свій досвід вирішення непорозумінь з кулінаром Ектором Хіменесом-Браво.

У розмові для YouTube-проєкту ТСН.ua “Наодинці” Клопотенко висвітлив суть конфлікту, який виник без видимих підстав. Ектор вважав, що Євген його образив та заблокував в його фотоблозі, в той час як Клопотенко вважав, що ситуація є протилежною. Виявилося, що корінь проблеми був в соціальній мережі Instagram, яка дивною непорозумінням заблокувала їх одне для одного. Розв’язання цього питання знаменитостям прийшлося звертатися до головного офісу Instagram із скаргами та проханнями щодо розблокування.

Євген Клопотенко зізнався, що він обурився через факт, що він гадав, що його видалили та заблокували. З іншого боку, Ектор думав, що Євген сам видалив та заблокував його. Як виявилося, проблема полягала в сервісному обслуговуванні Instagram. Протягом місяця вони розвідували цю ситуацію, звертаючись до головного офісу Instagram. З’ясувалося, що жоден із них фактично не блокував іншого, але виникли непорозуміння через обмеження в Instagram.

Євген Клопотенко додав, що з кухарями України у нього чудове спілкування, і після непорозумінь з Ектором вони змогли подолати конфлікт. Після того, як їхні шляхи розблокували, обидва вони продовжили свою професійну взаємодію і долучилися до спільного масштабного проекту.

Отже, навіть серед талановитих гастрономічних експертів іноді виникають непорозуміння, але важливо знаходити конструктивні рішення та іти далі, об’єднані своєю любов’ю до кулінарії.