У зіткненні винен Арнольд Шварценеггер: актора тягнуть до суду через прикру аварію

Постраждала стверджує, що зіткнення закінчилося для неї тяжкими травмами. 

76-річний Арнольд Шварценеггер постане перед судом. Колишній губернатор Каліфорнії збив жінку 5 лютого, перебуваючи за кермом свого автомобіля у Лос-Анджелесі. У позові вказується, що позашляховик «залізного Арні» їхав із надто високою швидкістю, що й спричинило ДТП.

«У зіткненні винен Арнольд Шварценеггер, який їхав з перевищенням швидкості й недостатньо уважно стежив за ситуацією на дорозі», – заявила постраждала, яку звати Джоан Флікінгер.

Раніше вказувалося, що зіткнення сталося після того, як велосипедистка вирішила зробити різкий маневр та повернула ліворуч у смугу актора. Шварценеггер не встиг у такій ситуації натиснути на гальма. Актор стверджував, що їхав не дуже швидко: це підтверджували й очевидці. Однак навіть при цьому жінка отримала травми: їй потрібна була госпіталізація. А Шварценеггер після цього забрав велосипед постраждалої та відвіз його до ремонтної майстерні.

Журналісти видання TMZ, які повідомили про майбутній суд, виявили нечуване для західних громадян святотатство та припустили, що жінка захотіла отримати грошову компенсацію від актора, тому й звернулася до суду.

Незадоволений собою

Нещодавно Арнольд Шварценеггер взяв участь в інтерв’ю з Говардом Стерном, де розкритикував свою фігуру. Актор сумує за колишньою формою і не дуже задоволений тим, що бачить у дзеркалі. Проте він продовжує активно займатися спортом, щоб підтримувати себе у сприятливій формі.

Навіть професійні бодибілдери, які присвятили своє життя роботі з тілом і не припинили роботу до певного віку, починають втрачати м’язи в старості. Цей процес називається саркопенією і його неможливо уникнути. Тільки сповільнити.

Тому немає нічого дивного, що тіло Арнольда Шварценеггера у 76 років виглядає значно гіршим, ніж 40 років тому. Це природний біологічний процес. Однак у нещодавньому подкасті Шварценеггер зізнався, що хоч і розуміє неминучість того, що відбувається, все одно вкрай незадоволений, коли бачить своє тіло у відображенні дзеркала.

«Більшість людей ніколи не були у формі, тому не розуміють, що означає її втратити. Це коли тебе роками називали людиною з ідеальним тілом, а в голові з’явився чіткий образ, яким воно має бути: ти бачиш вени, що йдуть по твоєму пресу, і ти бачиш вени на верхній частині грудей – ти бачиш усе це, а потім стаєш на 50 років старше і більше не бачиш».