Тарас Тополя розказав причину, чому й досі не розлучився з Альошею

Тарас Тополя, відомий український музикант та фронтмен популярного гурту “Антитіла”, розповів про проблеми, які виникали в його родині під час тривалих стосунків на відстані.

Дружина артиста Олена Тополя після початку повномасштабної війни з міркувань безпеки переїхала жити разом із дітьми за кордон. Тим часом її чоловік пішов парамедиком на фронт. Нині Тарас Тополя вже у тилу, а його дружина не так давно повернулась в Україну.

Втім, зізнається Тарас Тополя, така довга розлука була важкою для їхніх із дружиною стосунків. У новому інтерв’ю для видання “Голос Америки Українською” знаменитий музикант зізнався, що їм із дружиною подекуди було важко, втім вони тримались заради спільних дітей та їхнього щасливого майбутнього. Артист наголосив, що вони з коханою все ще у шлюбі не лише заради нащадків, але часто дітлахи рятують від думок про розрив.

“Довгі розлуки пережили. Мабуть, тому, що, незважаючи на різні проблеми, які виникали, а вони виникали, у нас є спільні діти”, – пояснив у новому інтерв’ю музикант і додав, що вони з дружиною будують спільні плани заради щасливого майбутнього своїх дітей.

Знаменитість також зазначив, що на тлі повномасштабної війни у багатьох сім’ях загострились внутрішні проблеми та непорозуміння, через що за останні більш як півтора року розпалось чимало шлюбів. Артист пояснив, що закохані розлучаються також і через відстань – коли чоловіки залишаються в Україні, а жінки з дітьми виїжджають за кордон, сім’я починає жити два різних життя.

Крім того, додав музикант, їм із дружиною вдалось подолати труднощі та зберегти стосунки, як він сподівається, ще на багато років вперед. Разом з тим, додав Тарас Тополя, він та його кохана навчились вчасно робити крок назустріч одне одному, аби уникати непотрібних конфліктів і гучних сварок. Зірка української естради розповів, що вони навчились просити вибачення та пробачати у моменти, коли це особливо потрібно.