Стало відомо, як Арнольд Шварценеггер ставиться до коханки, котра народила йому сина

Попри те, що колишні коханці не спілкуються, актор завжди цікавиться тим, як справи у Мілдред.

76-річний американський актор Арнольд Шварценеггер не має жодних стосунків із колишньою хатньою робітницею Мілдред Баеною, від якої в нього народився син Джозеф, але «поважає її як матір своєї дитини», повідомляє Daily Mail із посиланням на інсайдерів з оточення колишнього губернатора Каліфорнії.

Мілдред Баена близько 20 років працювала в будинку Шварценеггера і тривалий час перебувала з актором у близькому зв’язку. Його результатом стало народження Джозефа, позашлюбного сина Арні. Хлопчик з’явився на світ лише через п’ять днів після народження Крістофера, молодшого сина Марії Шрайвер та її чоловіка.

Спочатку Арні та Мілдред припускали, що Джозеф — дитина домробітниці від її чоловіка Рохеліо. Вона продовжувала працювати на сім’ю Шварценеггерів, як ні в чому не бувало. Однак чим старшим ставав хлопчик, тим ясніше було, хто його справжній батько: Джозеф дуже схожий на актора. Коли все стало очевидним, Арнольд визнав дитину і завжди фінансово допомагав їй, купивши будинок і оплативши навчання в університеті. Однак, за словами джерел, попри спілкування з Джозефом, Шварценеггер ніяк не перетинається з його матір’ю.