Сінді Кроуфорд опублікувала фото з принцесою Діаною після епізоду серіалу «Корона»

Напередодні Нового року супермодель Сінді Кроуфорд опублікувала у своєму акаунті в соціальних мережах фрагмент із 2-ї серії 6-го сезону популярного серіалу «Корона».

У цьому епізоді принц Філіп заходить до кімнати принца Вільяма, у якого на стінах висять фотографії моделей, серед яких сама Сінді, а також Наомі Кемпбелл та Клаудія Шиффер. Юний принц Вільям відчув певне збентеження, коли його дідусь побачив їхні плакати на стіні, але герцог Единбурзький заспокоїв його.

«Тут нічого соромитися! Як їх звати? У мій час це були Ріта Хейворт, Бетті Грейбл і Лана Тернер», – сказав Джонатан Прайс, який зіграв принца Пилипа у серіалі «Корона».

Сінді була рада стати частиною цього проєкту, а також поділилася своїми враженнями від відвідування Кенсінгтонського палацу.

«Невелика епізодична роль у „Короні”. Я досі виразно пам’ятаю відвідування Кенсінгтонського палацу, де зустрілася з принцесою Діаною та підлітком Вільямом, який відкрив для себе супермоделей», — написала Кроуфорд у своїх соціальних мережах.

До речі, 6 років тому Сінді опублікувала фотографію, на якій вона знята з принцесою Діаною в день їхньої зустрічі в Кенсінгтонському палаці. На знімку прекрасні жінки посміхаються, і вони навіть одягнені у схоже вбрання.

«Сьогодні згадую цю жінку, яка надихає. Це фото зроблено у Кенсінгтонському палаці. Принцеса Діана якимось чином роздобула номер мого офісу і зателефонувала, щоб запросити мене на чай, коли наступного разу буду в Лондоні. Вона сказала, що принц Вільям тільки-но почав звертати увагу на моделей, і для них з Гаррі це буде милим сюрпризом. Я нервувала і не знала, що вдягнути, але пам’ятаю, що як увійшла до кімнати, ми почали розмовляти, це було схоже на розмову з цікавою дівчиною. Вона показала всім, як має виглядати сучасна принцеса», — сказала Сінді.