Меган Маркл повертається на ТВ

Голлівудські агенти Меган Маркл ведуть переговори з приводу великої угоди про повернення герцогині на телебачення у спін-оффі популярного серіалу «Форс-мажори».

Боси NBCUniversal дали зелене світло високобюджетному продовженню оригінального проекту, в якому Меган грала до свого заміжжя. І їй готові заплатити «все, що потрібно», аби герцогиня Сассекська повернулася до своєї ролі.

Все це відбувається на тлі несподіваного успіху «Форс-мажорів» на Netflix: серіал став найпопулярнішим шоу в Америці, очоливши десятку найкращих стрімінгових сервісів 15 з крайніх 18 тижнів і набравши понад 45,4 мільярда хвилин часу перегляду.

Продюсер стрімінгу підтверджує:

«Це шоу завжди мало дуже обмежений успіх, але його відродження на Netflix вивело його на зовсім новий рівень, а новий додатковий дохід може перетворити Меган на одну з найбільш високооплачуваних телезірок у світі».

Джерело додало, що агентство Меган, WME, веде «попередні переговори» з керівниками NBC з приводу повторення до своєї надзвичайно популярної ролі помічниці юриста, Рейчел Зейн, і продовжило:

«Вона тут ключовий гравець, і вони готові заплатити все, що потрібно».