Леся Нікітюк кардинально змінила імідж і стала рудою

Леся Нікітюк, відома українська ведуча та блогерка, вирішила кардинально змінити імідж. Знаменитість давно здобула популярність серед своїх шанувальників. Артистку запам’ятали, як гуморну білявку, здатну підняти настрій у будь-якій ситуації. Втім, подруга та у минулому колега Сергія Притули вирішила поекспериментувати та спробувати на собі новий колір волосся.

Леся Нікітюк з рудим волоссям

На особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм знаменита українська ведуча Леся Нікітюк опублікувала допис, в якому показалась із новим відтінком волосся. Зірка продемонструвала своїм шанувальникам відео, на якому позувала у незвичайному образі. Довге руде волосся красиво спадало на плечі ведучої. Лесі Нікітюк зробили красивий вечірній макіяж у легких нюдових відтінках.

Відома українська ведуча Леся Нікітюк змінила колір волосся та стала рудою

В описі до нової публікації знаменитість жартома зазначила, що вона – Роксолеся, натякаючи на свою зовнішню схожість з відомою Роксоланою. У відповідь на таку репліку користувачі мережі зазначили, що той факт, що зірка й досі не знімалась у кіно, є дуже дивним. Варто зазначити, що для перевтілення знаменита українська ведуча використала перуку – своє волосся Леся Нікітюк не чіпала, а лише сховала його під штучною шевелюрою.

Як раніше виглядала відома ведуча Леся Нікітюк зі своїм звичним білявим кольором волосся

Насправді ж знаменитість вже дуже давно носить білявий колір волосся. Втім, знаменитість і дійсно любить експериментувати та змінювати колір своєї шевелюри. Час від часу Леся Нікітюк може з’являтись на публіці з темнішим або світлішим відтінком блонду. Крім того, нещодавно знаменитість і зовсім “приміряла” образ шатенки.